חשד להזנחה באילת: תינוק בן שנה מת בביתו, הוריו נעצרו

חשד להזנחה באילת: תינוק בן שנה מת בביתו, הוריו נעצרו
גופתו של הפעוט הועברה לנתיחה ובדיקה במכון לרפואה משפטית. מעצר הוריו הוארך בשישה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
- צילום: שיר טורם, פלאש 90

תינוק כבן שנה מת הלילה (שני) בבית הוריו באילת. במשטרה פתחו בחקירת מותו, במהלכה הועלה חשד להזנחתו על ידי הוריו, תושבי אילת בני 25 ו-34. השניים נעצרו. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

לבקשת חוקרי המשטרה, הועברה גופתו של התינוק לנתיחה ובדיקה במכון לרפואה משפטית. בדיון בבית משפט השלום באילת, הוארך מעצרם של ההורים בשישה ימים, עד ליום ראשון, 30 ביוני. 

עורך דין קובי קיסוס שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את האם מאילת שחשודה בגרימת מות בנה: "מדובר באם צעירה שמעולם לא היו כלפיה תלונות על הזנחה אלימות. היא נמצאת במצב נפשי קשה נוכח הטרגדיה הקשה. האם היא שהזמינה את מד"א ברגע שראתה הידרדרות במצבו של בנה".

"היא משתפת פעולה באופן מלא ומכחישה את החשדות באופן גורף", הוסיף קיסוס, "אנו מצפים שהמשטרה תחקור את המקרה במהירות כדי שהאם תוכל להשתחרר ולהתחיל את תהליך שיקומי". 

בחודש שעבר, בני זוג תושבי לוד בני 19 ו-26, נעצרו בחשד לתקיפה חמורה ומעשה סדום בבתה של האישה, ילדה כבת שלוש. מהחקירה עלה שהאם, יהודיה, ובן זוגה, מהחברה ערבית, הביאו אמש את הפעוטה לבית החולים אסף הרופא וטענו בפני הרופאים שהיא נפלה ונחבלה. בבדיקות שביצעו לה גילו הרופאים פגיעה בגוף שהעלתה חשד לפגיעה מינית. כמו כן, אותרו חבלות ישנות, שהעלו חשד שמדובר בהתעללות ולא מקרה חד-פעמי.

הפופולריים