רצח המאבטח של ראש עיריית טייבה: שלושה חשודים נעצרו

רצח המאבטח של ראש עיריית טייבה: שלושה חשודים נעצרו
זהות המתנקשים, בני אותה חמולה, הייתה ידועה למשטרה - אך הם הצליחו להימלט לשכם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח המאבטח בטייבה
צילום: רצח המאבטח בטייבה

שלושה חשודים במעורבות רצח המאבטח של ראש עיריית טייבה לשעבר נעצרו בשכם, כך הותר לפרסום הבוקר (שלישי). זהותם של המתנקשים, השייכים לאותה חמולה, הייתה ידועה כבר לפני שנה ושלושה חודשים, אך השניים הצליחו להימלט לעיר שכם לפני שהצליחו לתפוס אותם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

תיעוד: 

היחידה המרכזית של מחוז מרכז עצרה לפנות בוקר צעיר תושב טייבה החשוד במעורבות ברצח. הוא נעצר ימים לאחר הרצח ומעצרו הוארך כמה פעמים עד שלבסוף הוא שוחרר ובזמן המעצר הראשון הוא היה קטין. שני חשודים נוספים נעצרו בעבר, אך במשטרה לא הצליחו להוכיח את מעורבותם ברצח והם שוחררו.

בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו עד ליום שישי ובאשר לשני החשודים שנעצרו בשכם, במשך חודשים הם שהו במקומות מסתור באיו"ש וצוות חקירה מיוחד הצליח בתקופה האחרונה לעקוב אחריהם ולקבל מידע מודיעני מדויק - היכן הם מסתתרים, עד שנעצרו.

אביו של המאבטח, ווהיב ג'אנם, התראיין לכאן רשת ב: "קיבלתי את הידיעה ב-4 בבוקר מימ"ר מרכז. אדיר לא יחזור אבל זה יקל עלינו במשהו. אנחנו מקווים שהם יישבו עד יומם האחרון מאחורי סורג ובריח. כוחות הביטחון קיימו את ההבטחה שלהם אליי".

בחודש אפריל 2023 נרצח ביריות אדיר והיב ג'אנם, בן 25, ששימש כמאבטח אישי של ראש עיריית טייבה לשעבר, שועאע מסארווה מנצור. השב"כ היה מעורב בחקירה מכיוון שהיורים גנבו את נשקו של ג'אנם.

חודש לפני הרצח ירו אלמונים לעבר ביתו של מנצור והאירוע נגמר ללא נפגעים. ראש העיר לשעבר היה מאובטח בחודשים שקדמו לרצח בשל איומים על חייו.

 

 

הפופולריים