רצח את שכנו וזרק את הראיות לפח: פוענח הרצח בנווה ימין - הוגש כתב אישום

רצח את שכנו וזרק את הראיות לפח: פוענח הרצח בנווה ימין
אולג סרנקוב לא הכיר את שכנו, מלבד בילוי משותף אחד, ולו עבר פלילי של עבירות אלימות במשטרה, עליהן ריצה מאסר של יותר מעשור. יאיר בוזגלו אותר בדירתו על ידי חבריו, שמצאו אותו כפות בידיו וברגליו, לאחר שלא ענה לטלפונים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר בוזגלו
יאיר בוזגלו צילום: .

בבית משפט השלום בראשון לציון הוגש היום (חמישי) כתב אישום נגד אולג סרנקוב, בן 41, ממושב נווה ימין בגין רצח שכנו, יאיר בוזגלו, בן 34. סרנקוב הואשם ברצח בנסיבות מחמירות לאחר תיכנון, השמדת ראיות והחזקה ושימוש בסמים. עם זאת, הנאשם הכחיש את המיוחס לו, למרות עברו הפלילי עם ריצוי מאסר של יותר מעשור בגין עבירות אלימות.

 הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הממצאים

המניע לרצח טרם ברור למשטרה, לא היה בין השניים סכסוך, מלבד היכרות של שבועיים ובילוי משותף אחד. הרצח התרחש לפני כחודש, בוזגלו לא ענה לטלפונים וכשחבריו מצאו אותו בדירתו, גילו שהוא כפות בידיו וברגליו ועל גופו חבלות קשות. במהלך החקירה, החוקרים תפסו את סרנקוב במצלמות האבטחה, כשהוא יוצא מדירתו של בוזגלו, רוכב על אופניים לפארק בכפר סבא עם שקית זבל. 

בתום סריקות, אותרה השקית בפארק ובה נמצאו סכין, כפפות, נעליים ובגדים מגואלים בדמו של בוזגלו. לאחר בדיקות מעבדה, התגלו דגימות DNA של סרנקוב על הכפפות וממצאים נוספים. כמו כן, במשטרה הצליחו להתאים בין סוליית הנעליים של סרנקוב, לסימני טביעות הנעליים בביתו של הקורבן. לאחר הרצח, סרנקוב גנב את כרטיסי האשראי של בוזגלו ומשך יותר מעשרת אלפים שקלים, בהן שילם לנערות לווי.

הפופולריים