16 שנות מאסר נגזרו על עדי מזרחי שרצח את יורי וולקוב בחולון

16 שנות מאסר נגזרו על עדי מזרחי שרצח את יורי וולקוב
מזרחי הורשע על סמך הודאתו במסגרת הסדר טיעון • הפרקליטות מבקשת להטיל עליו תשלום פיצויים למשפחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדי מזרחי
צילום: ללא

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (שלישי) את עדי מזרחי ברצח באדישות יורי וולקוב. במסגרת ההרשעה, נגזרו על מזרחי 16 שנות מאסר בפועל. מזרחי הורשע על סמך הודאתו במסגרת הסדר טיעון שנערך בהסכמת אלמנתו של וולקוב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בנוסף למאסר שנגזר על מזרחי, הפרליטות ביקשה מבית המשפט להטיל עליו תשלום פיצויים גבוה ומשמעותי למשפחת וולקוב. הנאשם דקר את וולקוב באמצעות חפץ חד על רקע ויכוח במעבר חציה בצומת חולון בחודש נובמבר 2022.

מממצאי החקירה עלה כי מזרחי יצא מביתו בערב הרצח, כדי להצטרף לבת זוגו שיצאה קודם לכן לווטרינר. הוא הגיע לצומת יוספטל-אילת בחולון, חצה עם קטנועו את מעבר החצייה ועמד באור אדום, כאשר וולקוב ובת זוגו חצו את הכביש. בעודו עומד בצומת, הבחין מזרחי כי בת הזוג מצלמת אותו בטלפון סלולרי, ולאחר מכן התפצלו יורי ובת הזוג לכיוונים שונים בצומת.

מזרחי נסע מהצומת על המסלול הנגדי לעבר בת הזוג והחל דין ודברים עמה תוך שהוא נוסע אחריה עם הקטנוע. וולקוב שהבחין במתרחש, ניגש לכיוון השניים, פנה למזרחי, שאל "מה קרה" וביקש ממנו לעזוב את המקום. מזרחי בתגובה שלף כלי חד, דקר אותו בלבו ונמלט מהמקום. וולקוב התמוטט, פונה תוך החייאה לבית החולים, שם נקבע מותו.

הפופולריים