כתב אישום נגד המורה מהצפון שביצע עבירות מין בנערים ברשת

כתב אישום נגד המורה מהצפון שביצע עבירות מין בנערים ברשת
אושרי בוחניק, מורה בן 29 מחדרה, מואשם בגרימת מעשי סדום ומעשים מגונים בקטינים לאחר שהתחזה לנערה ברשת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
האקר, מקלדת, פריצה
צילום: פלאש 90

כתב אישום הוגש היום (שישי) נגד אושרי בוחניק, מורה בן 29 מחדרה, באשמת סדרה של מעשי סדום ומעשים מגונים במרמה בקטינים באמצעות הרשת. בזמן מעצרו של בוחניק איתרה המשטרה חומרי פדופיליה מוסתרים בתוך בובת נמר בביתו.

לכל העדכונים - עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

לפי כתב האישום הוא הפעיל מגוון פרופילים פיקטיביים באינסטגרם, בטלגרם ובוווטסאפ והציג עצמו במרמה כנערה בשם "אלין" המעוניינת לקיים עם קטינים קשרים מיניים באמצעות הרשת. בוחניק פנה לקטינים ברשת באמצעות הפרופילים הפיקטיביים והציע להם לקיים עם הדמות הפיקטיבית יחסי שליטה, במסגרתם ידרשו הקטינים לעשות כל מה שיתבקשו על ידה, והבטיח לקטינים שהם יזכו לפגוש את אלין בעתיד.

הקטינים, שחשבו שהם משוחחים עם נערה בגילם, ביצעו בעצמם מעשים מיניים, לרבות מעשי סדום ומעשי אוננות, צילמו זאת ושלחו לנאשם, וקיימו עמו שיחות וידאו, בהתאם להוראותיו.

כתב האישום שהוגש נגד בוחניק כולל תשעה אישומים בעבירות של גרימת מעשה סדום בנסיבות אינוס, גרימת מעשה מגונה, עשיית פרסום תועבה ובו דמותו של קטין ושיבוש מהלכי משפט. לצד כתב האישום הגישה הפרקליטות בקשה למעצר עד תום ההליכים, תוך שהיא מציינת את מסוכנותו של הנאשם ואת החשש מפני שיבוש מהלכי משפט על ידו.

הפופולריים