במסר מצולם

נועה ארגמני מדברת לראשונה אחרי שחולצה מעזה: "הדאגה הכי גדולה בשבי - להורים שלי"

נועה ארגמני מדברת לראשונה אחרי שחולצה מעזה
במסר מצולם שפורסם על ידי מטה משפחות החטופים, אמרה נועה: "אני אנצל את המעמד הזה בשביל להזכיר שיש עוד 120 חטופות וחטופים בשבי חמאס, ביניהם אבינתן אור, בן זוגי. תודה ענקית לכל מי שהשמיע את הקול שלנו בזמן שלא יכולנו לדבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה ארגמני בסרטון לאחר שחרורה
נועה ארגמני בסרטון לאחר שחרורה צילום: מטה משפחות החטופים

מטה משפחות החטופים פרסם הערב (שבת) מסר מצולם מנועה ארגמני, שחולצה משבי חמאס במבצע של כוחות הביטחון. היא שיתפה: "בתור ילדה יחידה להורים שלי, ולאמא שחולה במחלה סופנית, הדבר שהכי העסיק אותי בשבי זו הדאגה להורים שלי". 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

צפו במסר של נועה ארגמני לאחר שחרורה:

 

נועה אמרה: "זו זכות גדולה להיות פה אחרי 246 יום בשבי חמאס. זו זכות גדולה להיות לצד אמא שלי אחרי 8 חודשים של אי ודאות. זו זכות גדולה לראות את ההורים שלי מוקפים בכל כך הרבה אנשים טובים".

"אני רוצה להודות לכוחות הביטחון ולצבא שלנו - לחיילים, לאנשי המילואים, לכוחות המיוחדים ולכל מי שלקח חלק במבצע החילוץ וסיכן את חייו על מנת שאוכל לחזור הביתה", היא אמרה והוסיפה: "אני משתתפת בצער משפחתו של ארנון זמורה שנפל בעת מבצע החילוץ. הוא גיבור ישראל ובזכותו אנחנו כאן".

נועה המשיכה והודתה: "תודה ענקית למשפחה ולחברים ולכל מי שהשמיע את הקול שלנו בזמן שלא יכולנו לדבר. תודה לכל האנשים הנפלאים שתמכו במשפחה שלי בזמנים הקשים. תודה לכל מי שתרם, שהתפלל ושנתן מעצמו בתקופה האחרונה הזאת. מאוד מרגש לחזור הביתה ולשמוע על כל האנשים הטובים שעזרו ותמכו".

"אנצל את המעמד הזה בשביל להזכיר שיש עוד 120 חטופות וחטופים בשבי חמאס, וביניהם אבינתן אור, בן זוגי ממנו הופרדתי ברגע החטיפה. אמנם אני נמצאת בבית עכשיו, אך אי אפשר לשכוח את אלה שעד היום נמצאים בשבי חמאס. צריך לעשות הכל על מנת להחזיר אותם הביתה", קראה.

את המסר המצולם סיימה במילים: "אני מאחלת לכולנו ימים שקטים יותר. שנהיה מוקפים במשפחה, בחברים, באנשים טובים ובעיקר שנדע לאהוב ולא לשנוא".

 

הפופולריים