תיעוד

אחיו של החטוף סולק מדיון בכנסת ומשסירב - הוצא בכוח

תיעוד: אח החטוף סולק מדיון בכנסת ומשסירב - הוצא בכוח
דני אלגרט, אחיו של החטוף איציק אלגרט התפרץ לדבריו של בועז מירן אחיו של עומרי החטוף וסירב לבקשת יו"ר רוטמן לצאת. משפחות שנכחו בדיון זעקו: "תתביישו!"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני אלגרט
דני אלגרט צילום: ללא קרדיט

דני אלגרט שאחיו חטוף בעזה, הגיע הבוקר (שני) לדיון בוועדת חוק, חוקה ומשפט. יושב ראש הוועדה שמחה רוטמן ביקש להוציא אותו מהדיון ולאחר שסרב - אנשי הביטחון הוציאו אותו באלימות.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

תיעוד מהכנסת:

דני אלגרט התפרץ לדבריו של בועז מירן אחיו של עומרי החטוף, בפתח הדיון, וסירב לאפשר לו לדבר וכן סירב לבקשת יושב הראש רוטמן לצאת. רוטמן הורה על שתי הפסקות בדיון במהלכן, כינה אלגרט את סדרני הכנסת "רוטוויילרים", וסירב לצאת שוב ושוב. יו"ר הוועדה עמד על כך שהדיון יתחדש רק כאשר אלגרט יצר מהחדר ויתאפשר למשפחות החטופים שהמתינו בסבלנות לתורם, לדבר. 

משפחות נוספות שהגיעו לדיון זעקו בזמן הפינוי: "אתם לא נורמלים, תתביישו לכם! מה קרה לכם? מה אתם עושים?". "בושה!", הוסיפו המשפחות. "כמה עוד? תשעה חודשים, מה אתם רוצים, שהמשפחות לא יתעצבנו? תתביישו!".

אלגרט הגיב על האירוע בציוץ בחשבון ה-X שלו: "תודה רבה על הדאגה, אני בסדר יחסית למי שעבר התקפה בידי מי 'שרק מילאו פקודות' של הצורר שמחה רוטמן. אפרט בהמשך"

"פרקליט המדינה - חבר בארגון חמאס"

הבוקר, באותו דיון בוועדת חוקה, נציגה של "אמהות ללוחמים" כינתה את פרקליט המדינה עמית איסמן "חבר בארגון החמאס" בהתייחסה לפרשת "רצח מחבל הנוחבה".
"מסתבר שמסכת ההתחזות לא הסתיימה כאן, וחברים בחמאס מתחזים לאנשי משטרה ופרקליטות ומקבלים משכורת ממשלם המיסים הישראלי. הגיע הזמן להסיר את המסכות, לברר מי החפרפרות במערכת הצדק הישראלית ששותפים להחלטה המטורללת הזו, ולהעיף אותם מיד. עמית איסמן אני מדברת עליך", אמרה הנציגה.
חבר הכנסת גלעד קריב מהעבודה וחבר הכנסת יואב סגלוביץ' מיש עתיד יצאו מהדיון בזמן הדברים הללו. יושב ראש הוועדה, חבר הכנסת שמחה רוטמן, וכן חבר הכנסת יצחק קרויזר נשארו לשבת.
הפופולריים