פרסום ראשון

נעצר החשוד בתקיפה סדרתית של נשים בזנות בדרום ת"א

נעצר החשוד בתקיפה סדרתית של נשים בזנות בדרום ת"א
דפוס הפעולה של החשוד הינו לסמם את הקורבנות, ככל הנראה באמצעות סם אונס, לתקוף אותן מינית ולאחר מכן לגלח את ראשן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אילוסטרציה, אלימות במשפחה, אלימות כלפי נשים
צילום: גטי אימג'ס

גבר החשוד בתקיפה סדרתית של נשים בזנות בדרום תל אביב, נעצר היום (שלישי) על ידי המשטרה - כך נמסר לכאן חדשות. המשטרה הצליחה לגבות עדויות מכשש נשים ולאחר חקירה החשוד נעצר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מוריה רודל סילפן, מנכ"לית המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות מסרה: "מברכות את משטרת ישראל על מעצרו של החשוד במעשים הנוראיים כלפי נשים בזנות באזור התחנה המרכזית בתל אביב. אנו קוראות למשטרה להמשיך ולאכוף את החוק, ולהגן על נשים הנמצאות בשולי החברה הישראלית".

עוד הוסיפה רודל: "חשוב לציין כי לאור ממצאי מכון ברוקדייל המתפרסמים בימים אלו, נמצא כי מאז מלחמה צריכת הזנות עלתה ואיתה האלימות הקשה כלפי נשים במעגל הזנות. זוהי חובתנו המוסרית והחוקית כחברה, לשים לזה סוף, להשמיע את קולן של הנשים המוחלשות ביותר ולהגן עליהן מפני זנאים וסרסורים. אנו מקוות שהמעצר של החשוד יוביל לכתב אישום וענישה משמעותית בהתאם לאכזריות מעשיו".

נעמה גולדברג מנכ"לית "לא עומדות מנגד" המסייעת לנשים בזנות מסרה: "שמחות לשמוע שהמשטרה עצרה חשוד בפגיעה חמורה וסדיסטית בנשים. התרענו וצעקנו ולבסוף זה קרה. משטרת ישראל התעשתה והצליחה לעצור חשוד. בהנחה שאכן מדובר בפוגע הרי שהרחובות כעת טיפה פחות מסוכנים".

לפני כשבוע, פורסם בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב, על אודות עדויות ומידע שהגיעו לעמותות וארגונים שמסייעים לנשים בזנות באזור תל אביב מעלים תמונת מצב לפיה ישנה תקיפה סדרתית של נשים בדרום העיר בשבועות האחרונים. דפוס הפעולה עליו מעידות נשים שונות הוא כי גבר מסמם אותן, ככל הנראה באמצעות סם אונס, תוקף אותן מינית ולאחר מכן מגלח את ראשן.

הפופולריים