התפתחות משמעותית בחקירת הרצח של איש השב"ס יוחאי אבני בגבעון החדשה

התפתחות משמעותית בחקירת הרצח של איש השב"ס בגבעון החדשה
הפרטים על חקירת הרצח שאירע בתחילת השבוע בבנימין נמצאים תחת צו איסור פרסום. המשטרה ושב"כ ממשיכים בחקירה • נציב בתי הסוהר יעקובי ספד ליוחאי: "איש בליעל נכנס לביתו, למבצרו של יוחאי תאב החיים. יוחאי השיב מלחמה עד שכרע ונפל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יוחאי אבני
יוחאי אבני צילום: ללא קרדיט

התפתחות משמעותית חלה היום (רביעי) בחקירת רצח הסוהר יוחאי אבני בגבעון החדשה בתחילת השבוע. כל פרטי פרטי החקירה נמצאים תחת צו איסור פרסום. המשטרה ושב"כ ממשיכים בחקירה. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

נציב בתי הסוהר רב גונדר קובי יעקובי ספד לאבני בהלוויתו: "יוחאי כרך את חייו בשירות בתי הסוהר לפני 17 שנים. נאמן לערכי הציונות. בכלל תפקידיו פעל במסירות ובמקצועיות. יוחאי היה איש אדמה, אהב את המדינה דרך רגביה, בעל חיבור עמוק למשפחתו ולעמו. איש בליעל שלאדם יארוב נכנס לביתו, למבצרו של יוחאי תאב החיים. יוחאי השיב מלחמה עד שכרע ונפל".

גנ"מ ודים גולדשטיין, מפקד כלא עופר, בו שירת אבני, אמר עליו: "ביום שני חבריך למשמרת עדכנו שאתה לא מגיע לעבודה, כי אתה לא עונה לטלפונים. ביקשתי להתקשר דחוף למשפחה, יפתח אחיך לא ידע דבר. שלחתי איש סגל לבית וכל העולם התהפך לנו. גילינו את גודל הזוועה. יוחאי, לרגע לא נחת, קאלו, הכלב שקיבלת וליוות במשך שנתיים, אותת שמשהו לא טוב קרה".

גופתו של אבני אותרה עם סכין נעוצה בצווארה, בבית שעלה באש בגבעון החדשה. הוא שירת ככלבן בשב"ס, ועבר ליישוב בתקופה האחרונה. שב"כ מעורב בחקירת מותו, ונבדק גם חשד לרצח על רקע לאומני. שכנה שגרה בבית ממול, סיפרה כי בלילה שבין שבת לראשון, בסביבות שלוש לפנות בוקר היא שמעה צעקות. שכניו סיפרו כי לא שמעו דבר אודות המתרחש בדירה, עד שהגיעו כוחות הביטחון.

אבני לא יצר קשר עם משפחתו מיום שבת, לא הגיע למשמרת ולא ענה לטלפונים, ועקב כך אנשים משירות בתי הסוהר הגיעו לביתו. הם מצאו בית סגור עם ריח שרוף והזמינו כוחות משטרה וכבאות. אנשי הכבאות פרצו לבית ומצאו בית אפוף עשן, ואת איש השב"ס עם דקירות בצוואר ובבטן ומותו נקבע במקום. 

הפופולריים