תעלומה בבנימין

חשד לרצח באזור ירושלים: איש שב"ס אותר ללא רוח חיים עם פצעי דקירה

חשד לרצח ליד י-ם: אותרה גופתו של איש שב"ס עם פצעי דקירה
גופת הגבר בשנות ה-40 לחייו התגלתה בבית ממנו עלה עשן בגבעון החדשה, סכין הייתה נעוצה בצווארו • שב"כ מעורב בחקירה כשכלל הכיוונים נבחנים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חשד לרצח איש שב"ס בגבעון החדשה
חשד לרצח איש שב"ס בגבעון החדשה צילום: דוברות המשטרה

איש שב"ס אותר היום (שני) ללא רוח חיים בבית בגבעון החדשה שבמועצה האזורית מטה בנימין. כוחות של כיבוי והצלה הוזעקו לבית ביישוב, שממנו יצא עשן. בסריקות בבית, אותר הגבר, בשנות ה-40 לחייו, עם סכין נעוצה בצווארו. במשטרה ובשב"כ חוקרים את האירוע כחשד לרצח, כשנבדק האם הרקע לאירוע לאומני או פלילי.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

איש השב"ס התגורר ביחידה בבית במשך שנים. שכנה שגרה בבית ממול סיפרה כי בלילה שבין שבת לראשון בסביבות שלוש לפנות בוקר היא שמעה צעקות. אמה שמתגוררת ביישוב הביעה פליאה מהאירוע. שכניו סיפרו כי לא שמעו דבר אודות המתרחש בדירה, עד שהגיעו כוחות הביטחון.

הגבר לא יצר קשר עם משפחתו מיום שבת, לא הגיע למשמרת ולא ענה לטלפונים, ולכן אנשים משירות בתי הסוהר הגיעו לביתו. הם מצאו בית סגור עם ריח שרוף והזמינו כוחות משטרה וכבאות. אנשי הכבאות פרצו לבית ומצאו בית אפוף עשן, ואת איש השב"ס עם דקירות בצוואר ובבטן. כוחות מד"א קבעו את מותו במקום. 

גורמי חקירה, בהם המחלקה לזיהוי פלילי וגורמים נוספים ביניהם נציב שב"ס רב גונדר קובי יעקובי, הגיעו למקום ובהערכת מצב שקיים מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון תורג'מן, הוטלה החקירה על היחידה המרכזית של המחוז.

חובש רפואת חירום מיחידת האופנועים של מד"א אהרון שטיינמיץ סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן יוצא מהדירה. כוחות הכיבוי הוציאו אלינו גבר כבן 40 ללא סימני חיים. ביצענו בדיקות רפואיות אבל לצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

 

 

הפופולריים