די לצאת פראיירים: הסודות שהבנקים שלכם לא רוצים שתגלו

הסודות שהבנקים שלכם לא רוצים שתגלו
ההתמודדות מול הבנקים מתישה - אבל עדיין אפשר לחסוך הרבה כסף. אז איך מתמקחים מול הבנק, איך אפשר להשיג פטור מעמלות ומאיזה טריקים כדאי להימנע? שאול אמסטרדמסקי עושה סדר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כספומט, דיסקונט, הפועלים, לאומי
צילום: צילום: כאן חדשות

ההתמודדות מול הבירוקרטיה המסואבת של הבנק שלכם יכולה להיות מתישה מאוד, אבל פעולות פשוטות יכולות לחסוך לכם הרבה מאוד כסף, גם אם להתמקח ולהתעקש זה פחות הסגנון שלכם. אז איך אפשר להשיג למשל פטור מעמלות לשנה, איך מנצלים לטובתנו את רפורמת המעבר בקלות בין הבנקים ומאיזה טריקים כדאי להימנע? שאול אמסטדרמסקי עושה סדר בסודות שהבנקים שלכם מעדיפים שלא תגלו. 

איך גורמים לבנקים להתחיל לחזר אחרינו? 

כמה פעמים עברתם בנק בעשור האחרון? אם התשובה היא אפס, אז די. מהיום זה לא חייב להיות ככה, כי מהיום יש מערכת שמאפשרת לעבור בין בנקים יותר בקלות. זה חשוב גם אם לא תעברו בסופו של דבר. בעיקר כי העובדה שאנחנו נשארים עם חשבון הבנק שלנו מגיל מאוד צעיר גורמת לזה שהבנק מבין שאנחנו לקוח שבוי. אז חלאס. אין סיבה לעשות את זה יותר. אפשר להגיד להם "אנחנו עוברים" - ולהתכוון לזה ברצינות.המדריך השלם למעבר בנק בקליק.

למה הבנקים לא משקיעים בהורים צעירים?

שמתם לב שבבנק לא מבזבזים יועצי השקעות על הורים צעירים שרוצים לחסוך לילדים? שאול מסביר למה הבנקים הכי אוהבים לקוחות עם פיקדונות בריבית אפס.

10 שקלים על דף? רוצו לבדוק איזה עמלות ההורים שלכם משלמים לבנק

הגולש חיים שיתף את שאול בסיפור על אמו, ששילמה במשך עשרות שנים עמלה בסך 10 שקלים כל חודש לבנק שלה, בגין דף מודפס ובו פרטי החשבון שלה. אחרי שיחה הבנק הפסיק לחייב אותה, ולכן שאול אמסטרדמסקי מבקש: אם יש לכם הורים מבוגרים - תבדקו אם יש משהו מוזר בחיובים שהם משלמים עבור ניהול החשבון שלהם.

איך חוסכים מאות שקלים - בשיחה אחת עם הבנק?

אחרי מבול של הודעות נרגשות מגולשים שהצליחו להשיג מהבנק פטור מעמלות לשנה שלמה, שאול מסביר צעד-אחי-צעד איך עושים את זה בקלות. כן, גם אם אתם האחרונים שיודעים איך להתמקח.

מה באמת יוצא לכם מפיקדון תפוז של בנק מזרחי?

גם לכם קופצות פרסומות לפיקדון תפוז של בנק מזרחי? שאול לא הצליח להתעלם כבר, אז הוא התקשר לשמוע פרטים, כמו נגיד מה הריבית שמקבלים - וגילה שמישהו בהחלט הולך להתעשר כאן. פשוט לא אתם.

הפופולריים