המורים מאבדים אמון - במהלך אחד

המורים מאבדים אמון - במהלך אחד
אחרי שנה איומה שכזו, מאין החוצפה להרחיב את חופשת פורים בבתי הספר? מקצוע ההוראה קשה ושוחק, אבל מה עם התחשבות במצב? המורים זקוקים לקריאת השכמה שזו אינה שנה רגילה?
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
למידה בזום, מערכת החינוך, בית ספר, תלמיד, תלמידה
צילום: צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

עוד מעט פורים, וגם השנה זה לא יהיה החג הכי שמח בלוח השנה. הקורונה עוד כאן, והמסיבות, הקרנבלים והעדלאידעות יצטרכו להידחות. אבל - מתברר שלרגל פורים הקרוב מתרחבת חופשת החג בבתי הספר - אלה שנפתחו רק השבוע.


החופש השנה יכלול גם את יום חמישי, תענית אסתר, גם את יום החג, ומכיוון ששושן פורים בשבת, הורחב החופש גם ליום ראשון. כאילו לא שהו תלמידי ישראל מספיק זמן בבית. יתכבדו ויהנו, הם והוריהם, מחופש מורחב. נכון שכולנו סבלנו מהשבתת בתי הספר. המורים שנאלצו לתכנן שיעורי זום, ולהשתלט על כיתות של ריבועים קטנים על המסך, והתלמידים שישבו בבית, במיוחד כיתות ה'-י' שעדיין לא לומדים, וההורים כמובן.

לא נעשה תחרות מי סבל יותר. זה היה קשה לכולם. אבל אחרי שנה איומה שכזו, מאין החוצפה להרחיב את החופש בבתי הספר? מקצוע ההוראה קשה ושוחק, אבל מה עם התחשבות במצב? המורים זקוקים לקריאת השכמה שזו אינה שנה רגילה? במהלך אחד, מורים יקרים, אתם מאבדים אמון. אותי למשל איבדתם. ושיהיה לכולנו חג פורים מורחב שמח.

הפופולריים