ח"כ סון הר-מלך הגישה תלונה במח"ש: "נצמד לגופי"

סון הר-מלך התלוננה במח"ש: "השוטר נצמד לגופי"
חה"כ מעוצמה יהודית הגישה תלונה נגד השוטרים שחסמו אותה בעקירה בבנימין | כל הפרטים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לימור סון הר מלך
צילום:

חברת הכנסת לימור סון הר-מלך הגישה הלילה (שישי) תלונה למחלקה לחקירות שוטרים נגד השוטרים שלדבריה פגעו בגופה ובחסינותה הפרלמנטרית. לתלונה התווספה גם בקשה להשעות לאלתר את השוטרים.

בתלונה שהוגשה נכתב כי "הפעלת כוח אשר שיאה היה בעת שאחד השוטרים נצמד אל הח"כית ותחב את רגלו לבין רגליה בצורה פוגענית, אשר לכל הפחות נחשבת כתקיפה אסורה ובנסיבות מסוימות יכולה להיחשב כהטרדה מינית", כתב עורך הדין ויזל מארגון חוננו.

חברת הכנסת מעוצמה יהודית הגיעה ברביעי למטעים בעמק שילה שבבנימין, שם ביצעו כוחות הביטחון עקירה של עצים בהתאם להסדר שנקבע בין בעל השטח לבג"ץ. הר מלך, שהגיעה למחות, עוכבה במקום. בריאיון לקרן נויבך בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב סיפרה כי אחד מהשוטרים פגע בה מינית.

הר מלך סיפרה שניסתה להדוף את אחד השוטרים שהקיפו אותה ושיחזרה: "ברגע שניסיתי לצאת משם, קרה אירוע מאוד קשה בשבילי כאישה. בהגדרות שלנו קוראים לזה פגיעה מינית. הכול מותר".

ממשטרת ישראל נמסר: "מטרתם של המפקדים והלוחמים היא בראש ובראשונה שמירה על חיי אדם. מפקד מג"ב עודכן לאורך האירוע, וחשוב להדגיש כי לצד החסינות וחופש התנועה שיש לחברת הכנסת, הלוחמים פעלו ברגישות רבה ונחישות תוך הכלה וניהול שיח מכבד וטיפול מקצועי לאורך כל האירוע. נמשיך לפעול ברגישות ונחישות בכל משימה ובכל מקום".

הפופולריים