ח"כ זוהר: "המשטרה חברה לשמאל ולתקשורת כדי להפיל את נתניהו"

זוהר: "המשטרה חברה לשמאל ולתקשורת להפלת רה"מ"

יו"ר ועדת הכנסת תקף בחריפות את המשטרה בישיבת סיעת הליכוד: "רוצים חיבוק מהתקשורת". עוד טען זוהר: "מה שקורה כאן זה ניסיון הפיכה, מנסים לקחת לנו את השלטון"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ מיקי זוהר
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר ועדת הכנסת, ח"כ מיקי זוהר (הליכוד) תקף בבוטות במהלך ישיבת הסיעה הסגורה של הליכוד את המשטרה - כך פורסם הבוקר (רביעי) בכאן רשת ב'. האשים אותה בשיתוף פעולה עם השמאל והתקשורת במטרה להדיח ראש ממשלה מכהן, וטען כי מתרחשת ניסיון הפיכה בישראל.

ח"כ זוהר נשמע בהקלטות אומר כי "המשטרה לוקחת חלק פעיל בתהליך שהשמאל והתקשורת התחילו. השמאל והתקשורת הניעו מהלך. המשטרה כנראה, או בלהב 433, רוצים את חיבוק התקשורת ושיגידו 'הנה אנחנו הצדיקים הגדולים פוגעים בראש הממשלה בלי פחד'. זה מה שהם רוצים לשדר". לדבריו, "התקשורת מחבקת אותם והכל מודלף כמו נהרות של אינפורמציה היישר למהדורות החדשות".

זוהר הוסיף עוד כי "אנחנו מבינים שהתקשורת מנהלת את החקירה הזאת. היא נותנת את הרעיונות -  והמשטרה מממשת תוך יום-יומיים. אני חושב שאנשים עוד לא קלטו - מה שקורה כאן זה ניסיון הפיכה. רוצים לקחת לנו את השלטון. צריך לעמוד תחת כל עץ רענן ולהגיד שיש כאן ניסיון להדיח את ראש הממשלה שלא בקלפי. וקשרו קשר -שמאל ותקשורת -והפילו בפח את המשטרה ואת המפכ"ל. צריך לומר את זה".

יו"ר מפלגת "יש עתיד", ח"כ יאיר לפיד, התייחס הבוקר בראיון לכאן רשת ב' להקלטות ח"כ זוהר, ואמר כי "זה נורא. מי שטוען שבגלל וואטסאפים צריך לסגור את אחת מפרשות השחיתות החמורות במדינה, עושה את זה ממניעים פוליטיים".

לדברי לפיד, "הכל קונספירטיבי בעיניהם והכל אפל בעיניהם זה כל כך שקוף זה מביש. כל הניסיונות שלהם רק מוחיכים לציבור כמה נמוך הם יכולים לרדת וכמה סדר העדיפויות שלהם עקום. על הצוללות לא התקיים דיון אחד בממשלה, אבל השבוע קיימו דיון של 20 דקות על פשפשים".

הפופולריים