עדו נתניהו: "שיטות החקירה של המשטרה זו סכנה לדמוקרטיה"

עדו נתניהו: "שיטות המשטרה - סכנה לדמוקרטיה"

באירוע שבתרבות בבאר שבע, אחיו של רה"מ יצא להגנתו בנושא החקירות המתנהלות נגדו ותקף את המשטרה: "מחפשים את הפשע. כשאתה קורא את ההמלצות בנושא מילצ'ן זה מגוחך"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ד"ר עדו נתניהו
צילום:

אחיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ד"ר עדו נתניהו, יצא היום (שבת) להגנת אחיו בנושא החקירות המתנהלות נגדו ותקף בחריפות את המשטרה. "שיטות החקירה של המשטרה זו סכנה לדמוקרטיה", אמר נתניהו באירוע שבתרבות בבאר שבע.

עוד אמר אחיו של ראש הממשלה כי "כל הנושא של חקירת פולטיקאים הוא בעייתי מאוד. אחרי ששמענו על עד המדינה נגד שלמה בנזירי, שאמר שהכל היה בלוף, ועל קצין משטרה בכיר שמתלבשים עליו, מבינים שיש כאן בעיה.


"רואים באופן ברור שמחפשים את הפשע, מחפשים דברים ממש מתחת לאדמה. הם לא מצאו שום דבר כדי להראות שהייתה כביכול תמורה לשוחד. כשאתה קורא את המלצות המשטרה בנושא מילצין זה מגוחך. כואב לי בגלל שאני אח שלו, אבל זה כואב לעוד הרבה אנשים כי יש ניסיון לעקוף את רצון הבוחר. אנחנו רואים כמה המשולש הקטלני הזה של עיתונות-פרקליטות-משטרה הוא בעייתי מאוד".

על פרשת הצוללות אמר נתניהו כי "עו"ד דוד שמרון הוא האיש הכי ישר שאני מכיר, אין לו מה להעיד. הוא גם יודע שביבי ישר. אי אפשר להפוך אותו לעד מדינה כי הוא לא עשה שום דבר רע, ואין חו שום סחורה שהוא יכול לספק".

בתשובה לשאלה האם תוצע חנינה לרה"מ בתנאי שיפרוש, ענה עדו נתניהו: "הם רוצים שהוא יסתלק מהחיים הפולטיים, וזה לא יקרה. בסופו של דבר, השאלה היא הדמוקרטיה הישראלית ורצון הבוחר. האם הגופים שלא נבחרו יכתיבו לבוחר מהו רצונו, זאת השאלה. השאלה היא לא ביבי אלא הדמוקרטיה הישראלית".

הפופולריים