נתניהו פונה לבית חולים בגלל חום גבוה ושוחרר לביתו

נתניהו פונה לבית חולים בגלל חום ושוחרר לביתו

ראש הממשלה הובהל לבית החולים הדסה עין כרם ועבר במקום סדרת בדיקות. רופאו טוען כי הוא לא השלים את המנוחה הדרושה בעקבות מחלתו לפני כשבועיים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו, בשבוע שעבר
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, פונה הערב (שלישי) לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, לאחר שסבל מחום גבוה ושיעולים. הוא עבר במקום סדרת בדיקות ושוחרר לביתו. הבדיקות מעידות על מחלה ויראלית קלה של דרכי הנשימה העליונות. הרופאים המליצו לראש הממשלה על מנוחה וטיפול תרופתי.

רופאו האישי העריך כי ראש הממשלה לא השלים את תקופת המנוחה הדרושה להחלמה ממחלתו לפני כשבועיים, ועל כן הסימפטומים החמירו. בסביבתו אמרו שהוא סבל כל היום מכאבים ולא חש בטוב. 


שרי הקבינט המדיני-ביטחוני עודכנו שלמרות מחלתו של נתניהו, ישיבת הקבינט תתקיים מחר כמתוכנן. אם נתניהו לא יוכל להגיע לישיבה בגלל מחלתו, מי שיחליף אותו וינהל את הדיון יהיה שר הביטחון אביגדור ליברמן. הדיון בקבינט אמור לעסוק בעדכונים ביטחוניים לקראת החגים.

ליברמן איחל בחשבון הטוויטר שלו החלמה מלאה לראש הממשלה: "לי ולכל עם ישראל חשוב שתשב עם משפחתך היקרה לסדר פסח בריא ושלם, שתאכל הרבה חרוסת ואף טיפה מרור".

נתניהו חלה לפני כשבועיים בדלקת גרון מלווה בחום, ורופאו הורה לו לנוח בביתו. בעקבות כך בוטלו שורת אירועים בהם היה אמור להשתתף. גם חקירתו בתיק 4000 נדחתה בשבוע שעבר ולבסוף התקיימה אתמול. לפני כשבוע חזר ראש הממשלה לעבודה סדירה.

הפופולריים