אבו מאזן הובא לבית חולים בפעם השלישית השבוע

אבו מאזן הובא לבית חולים בפעם השלישית השבוע

סאיב עריקאת אמר לכאן חדשות כי אבו מאזן נבדק בעקבות ניתוח באוזנו, אך "מצבו טוב מאוד". לצד זאת, דיווח אחר טוען שיו"ר הרשות פונה למחלקה הקרדיולוגית לבדיקות שלא ידוע מה טיבן
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבו מאזן
צילום: צילום: פלאש 90

יו"ר הרשות הפלסטינית, אבן מאזן, פונה היום (ראשון) לבית חולים ברמאללה. זוהי הפעם השלישית השבוע שיו"ר הרשות מפונה לבית חולים, ומקורות פלסטיניים טוענים כי מדובר בבדיקות שהוא נאלץ לעשות לאחר ניתוח שעבר באוזנו בשבוע שעבר.

גם אמש פונה יו"ר הרשות לבית החולים, ומלשכתו נמסר כי מדובר בביקורת בעקבות הניתוח באוזן התיכונה, וכי תוצאות הבדיקות היו מצוינות. כמו כן, בסוכנות הידיעות וופא דווח כי מנהל בית החולים ברמאללה אמר שמצבו הבריאותי של אבו מאזן משביע רצון.

בכיר הרשות סאיב עריקאת אמר היום לכאן חדשות: "אבו מאזן עבר ניתוח באוזן שהתפתח לדלקת. הייתי אצלו עכשיו, דיברנו, הוא צחק איתי. הוא במצב בריאותי טוב מאוד. אני מאמין שהוא יישאר בבית החולים עד מחר או מחרתיים". מנגד, מקור רפואי פלסטיני אמר לסוכנות הידיעות הטורקית אנאדול כי אבו מאזן הוכנס הבוקר למחלקה הקרדיולוגית בבית החולים ברמאללה, לבדיקות שלא ידוע מה טיבן.

בתחילת החודש אבו מאזן נבחר להמשיך ולעמוד בראש אש"ף. הוא נבחר פה אחד בישיבת המועצה הלאומית הפלסטינית של אש"ף, במהלכה נבחרו 15 חברי הנהגה חדשים שיאיישו בשנים הקרובות את גוף ההנהגה העליון של הארגון, הוועד הפועל של אש"ף.

באותה ישיבה ראש הממשלה הפלסטיני, ראמי חמדאללה, צורף כחבר למועצה הלאומית הפלסטינית. ברקע, בצמרת הפת"ח מתחזקת התמיכה בראש הממשלה הפלסטיני להחליף את אבו מאזן. בכירים בפת"ח אמרו בשיחות סגורות כי חמדאללה הנתפס נקי, ממלכתי ורחוק מהמחנאות הפנימית – יכול לשמש מפלט מקרבות הירושה הצפויים להיפתח עם לכתו של אבו מאזן, ולשמש מנהיג זמני לתקופת מעבר עד הבחירות בשטחים.

הפופולריים