ימים אחרי הירי מעזה: בכנסת ידונו על מצבן של הנשים ברצועה

ימים אחרי הירי: בכנסת ידונו במצב הנשים בעזה
הוועדה לקידום מעמד האישה תקיים דיון בנושא "מצבן של נשים עזתיות בצד הסגר ברצועת עזה". חברי כנסת בוועדה מותחים ביקורת על עיתוי הדיון. יו"ר הוועדה ח"כ עאידה תומא סולימאן בכאן רשת ב': "מי שרוצה לטמון את הראש בחול יכול לעשות זאת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ עאידה תומא סולימאן בוועדה לקידום מעמד האישה
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ימים אחרי הירי הנרחב של ארגוני הטרור ברצועת עזה על ישראל, בוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי בכנסת ייערך דיון בנושא "מצבן של נשים עזתיות בצד הסגר ברצועת עזה" - כך פורסם הבוקר (חמישי) בכאן רשת ב'. את הדיון יזמה יושבת ראש הוועדה, חברת הכנסת עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת). רוב חברי הוועדה מתנגדים לקיומו של הדיון.

חברת הכנסת הגיבה לביקורת בריאיון לדב גיל-הר בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב' ואמרה: "מי שרוצה לטמון את הראש בחול יכול לעשות את זה בכיף. מה שקורה בעזה יכול להשפיע על ישראל. אני מנסה לתרום לשיפור המצב, אם זה קשור בנשים חרדיות או נשים בעזה". היא הוסיפה שהדיון נקבע לפני כמה שבועות ושלישראל יש אחריות למצבן של הנשים בעזה.

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ עאידה תומא סלימאן:

חבר הכנסת נחמן שי (המחנה הציוני) מתח ביקורת על עיתוי הדיון ומסר: "עאידה תומא סלימאן עושה פרובוקציה ומנסה להפוך את הוועדה לכלי פוליטי. זה מעשה מגונה ומצער. אם עוסקים במצוקה, צריך לעסוק במצוקתם של תושבי עוטף עזה".

הפופולריים