רעיית רה"מ התרעמה כי הדיון בבקשות לשיפוץ הבית בקיסריה לוקח חודשים רבים

נתניהו התרעמה על הדיונים בשיפוץ הבית בקיסריה
על רקע הדיווח ב"הארץ" כי נתניהו תקפה את מנכ"ל משרד רה"מ היוצא, חברי הפורום שדן בשיפוצי הבית בקיסריה, שנחשף לראשונה בכאן חדשות, מעידים כי רעיית רה"מ לא הייתה מרוצה מהתנהלותם, ואף ערכה ביקורים אישיים לבכירים במשרד רה"מ בבית. נתניהו: "שקרים מגמתיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין ושרה נתניהו
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חברי הפורום המיוחד במשרד ראש הממשלה, שדן בבקשות משפחת נתניהו לשיפוצים בבית המשפחה בקיסריה, מעידים כי רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו לא הייתה מרוצה מהתנהלות הפורום והתרעמה על כך שלחבריו לוקח זמן רב מידי לטפל בבקשות, כך פורסם היום (חמישי) בחדשות הערב בכאן 11. בראש הפורום, שעל קיומו פורסם לראשונה בכאן חדשות, עמד מנכ"ל משרד ראש הממשלה הפורש אלי גרונר.


מוקדם יותר היום דווח ב"הארץ" כי לדברי מקורות במשרד ראש הממשלה, שרה נתניהו ניסתה לתקוף פיזית את גרונר. לפי הדיווח, העימות פרץ על רקע מחלוקת על מימון הוצאות הבית הפרטי של משפחת נתניהו בקיסריה.

העיתון מדווח מפי מקורותיו כי גרונר לא נפגע והדף את נתניהו בכוח עד שבכיר אחר במשרד הפריד בין השניים. עוד נכתב כי לאחר העימות שקל גרונר להתפטר באופן מיידי, אולם ראש הסגל יואב הורוביץ כי ראש הממשלה יפעל לכך שהדברים לא יחזרו על עצמם. לדברי העיתון בין השניים שררה מחלוקת בנושא מאז מונה לתפקידו ב-2015 ונתניהו טענה כי גרונר מטפל בעצלתיים בדרישותיה.

לכאן חדשות נודע גם כי נתניהו קיימה לפחות סיור אחד במעון הפרטי בקיסריה לפקידים הבכירים במשרד ראש הממשלה, וכן לחשבת הכללית דאז מיכל עבאדי בויאנג'ו. זאת על מנת להמחיש את מצבו של הבית הפרטי, שלטענתה טעון עבודות שיפוץ רבות.

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה כי "כל הבתים הפרטיים של ראשי הממשלה ונשיאי ישראל הוחזקו על ידי המדינה מזה עשרות שנים. אפילו בתי אלמנות נשיאי ישראל מוחזקים באחזקה חלקית. ההחרגה היחידה לרעה נעשתה בשנים האחרונות רק לגבי ביתו הפרטי של ראש הממשלה נתניהו. החרגה לרעה זו היא שעלתה בשיחות".

רעיית ראש הממשלה גם הגיבה באופן אישי על הפרסום ב"הארץ", ובעת שביקרה יחד עם ראש הממשלה בשבעה של סמ"ר רונן לוברסקי אמרה: "השקרים המגמתיים האלה של התקשורת הישראלית נמשכים כבר יותר מ-20 שנה".

הפופולריים