זהבה גלאון תחליט בשבוע הבא אם להתמודד על ראשות מרצ

גלאון תחליט בשבוע הבא אם להתמודד על ראשות מרצ
בכירים במפלגה אומרים כי אם יסיר ח"כ גולן את מועמדותו לראשות המפלגה תקבל על עצמה גלאון את התפקיד ואם לא - תמתין לראות מהי עמדת שרי וחברי הכנסת במרצ • בר לב לכאן רשת ב: "זה שבנושאים מסוימים מרצ דומה לעבודה, זו לא סיבה להתאחד איתה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זהבה גלאון מרץ
צילום: Miriam Alster/FLASH90

יו"ר מרצ לשעבר, זהבה גלאון, תודיע בשבוע הבא אם היא מתמודדת על ראשות מרצ או לא, כך אומרים בכירים במפלגה. אותם בכירים אומרים עוד כי אם ח"כ יאיר גולן יסיר את מועמדותו גלאון תסכים להתמנות ליו"ר מרצ ולהוביל אותה בבחירות הקרובות. כך פורסם היום בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

אם גולן לא יסיר את מועמדותו, צפויה גלאון להמתין ולראות אם כל שרי וחברי הכנסת של מרצ מתייצבים מאחוריה וקוראים לה פומבית לחזור. אם כך יקרה, לדברי בכירים במרצ, גלאון ככל הנראה תודיע על התמודדות מול גולן. 

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

השר לביטחון הפנים, עמר בר לב ממפלגת העבודה, התייחס הבוקר לאפשרות שמפלגתו תתאחד עם מרצ לקראת הבחירות הקרובות. בריאיון לעקיבא נוביק ורינה מצליח אמר בר לב: "העבודה מאז ומתמיד הייתה מרכז-שמאל. נכנסתי לפוליטיקה כאיש מרכז. דווקא הסטיגמה גרמה לי להזדהות כאיש שמאל מובהק. תמיד התווכחתי עם גלאון על היפרדות מהפלסטינים. זה שבנושאים מסוימים במרצ דומים אלינו, זו לא סיבה להתאחד איתה".

הפופולריים