הורוביץ הודיע: לא אתמודד לראשות מרצ, אמשיך ברשימה

הורוביץ: לא אתמודד לראשות מרצ, אמשיך ברשימה

איזנקוט על האפשרות שירוץ בבחירות: "כשיהיה לי משהו רציני אני אגיד" • יו"ר המפלגה היוצא הבהיר: "אני לא פורש ולא עוזב את החיים הפוליטיים" • אביר קארה: אחרי השנה האחרונה יש לי בעיה לשבת עם נתניהו • השר נחמן שי תוקף את איחוד כחול לבן ותקווה חדשה: "גנץ הוא לא רבין" • אורית פרקש הכהן הגיבה: "שיתעסקו במסע הבחירות שלהם ולא באחרים"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניצן הורוביץ
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

עדכונים שוטפים

14:50 | גדי איזנקוט מתייחס בכנס ה-INSS לאפשרות שירוץ בבחירות: "עד לפני חודש חשבתי כאחד מאבות המב"ם שמב"ם זה מערכה בין מלחמות. הבנתי בשבועיים האחרונים שזה מערכה בין מהדורות. כשיהיה לי משהו רציני להגיד אני אגיד".

12:55 | ניצן הורוביץ הודיע: לא אתמודד לראשות מרצ, אמשיך ברשימה לכנסת הבאה. בהודעה שפרסם כתב: "גאה בהישגים הגדולים שלנו בממשלה, אני לא פורש ולא עוזב את החיים הפוליטיים".

09:10 | יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב: "לאיתמר בן גביר יש את המספר שלי, הוא לא צריך מסיבת עיתונאים. זה מביך. צריך להמשיך ביחד. יש לנו אחריות לימין. אני לא הולך לישון לפני שאני עונה לכולם. ישבתי איתו שלוש פעמים. הפצרתי בו - בוא נאחד מפלגות, מספיק עם תתי המפלגות. הציבור מצפה למפלגה אחת. ואז אין כיפופי ידיים והוויכוחים. בואו נפסיק להתנהל כמו שטיבל. עם פריימריז ומפקד משותפים. אם אתה לא רוצה להצטרף להליך הדמוקרטי שלנו - לפחות מתבקש שתכבד אותו ותאפשר לנו למצות אותו. אחר כך, אם לא תבוא להיות חלק, אז נצטרך להגיע להסכמות על איך רצים ביחד".

האזינו לריאיון עם בצלאל סמוטריץ'

08:35 | סגן השר איוב קרא בריאיון לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב על האפשרות שישב על נתניהו: "אחרי השנה האחרונה של כל השיסוי, מבחינה אידיאולוגית, כבר יש לי בעיה לשבת איתו, כאיש ימין". הוא הוסיף כי ימינה קרובה לסכם עם יועז הנדל על הצטרפות למפלגה. 

האזינו לריאיון עם אביר קארה

07:40 | השרה אורית פרקש הכהן מכחול לבן הגיבה למתקפות ואמרה בריאיון בתוכנית "הבוקר הזה": "שיעסקו במסע הבחירות שלהם - ולא באחרים". היא הוסיפה כי "עבדנו מצוין בממשלה. זה מהלך מנהיגותי. גנץ היחיד שיכול לשחרר את ישראל מהפלונטר הפוליטי. אנחנו לא צריכים להתנצל כמדינה על הגידול הטבעי בהתנחלויות. עמדתנו ברורה ומשותפת למפלגות המרכז והממשלה כולה".

האזינו לריאיון עם אורית פרקש הכהן

07:15 | השר נחמן שי תקף בריאיון למאיה ראכלין בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב את האיחוד בין גנץ לסער: "אני תוהה מה הם אומרים על בנייה בהתנחלויות? זה המבחן הראשון שיבהיר איפה עומדת המפלגה החדשה. לדעתי היא לא עומדת בשום מקום. אני מרוצה מהתאחדות שתוכל למשוך מצביעי ימין ולחזק את מתנגדי ביבי אך זו לא תוכנית עבודה". 

האזינו לריאיון עם נחמן שי

"כחול לבן וגנץ הם לא העבודה החדשה וגנץ הוא לא רבין. אלה לא היו מעולם העמדות של העבודה. הוא הולך עם מפלגת ימין ליברלי. רבין ישב בממשלת אחדות וגם אנחנו נשב, אבל לא באותה מפלגה. הם כבר שתו לנו את המנדטים", הוסיף שי. 

הפופולריים