בנט: זו ממשלת הצלה, אסור לוותר

בנט: זו ממשלת הצלה, אסור לוותר

ראש הממשלה תוקף את האופוזיציה בפייסבוק: מכונת רעל שקרית מציגה אותנו כבוגדים - משפחתי אוימה על ידי אישה שמוחה נשטף | הפוסט המלא
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו, נפתלי בנט 16.05.22
צילום: -

בעיצומו של משבר פרישתה של חברת הכנסת ג'ידא רינאוי-זועבי, פרסם היום (שישי) ראש הממשלה פוסט פייסבוק שבו אמר כי מתנהל מסע הסתה נגדו. ראש הממשלה בנט תקף את האופוזיציה ואמר כי "מכונת רעל שקרית מציגה אותנו כבוגדים". לדברי ראש הממשלה, משפחתו אוימה על ידי אישה שמוחה נשטף. בנט הוסיף כי "זו ממשלת הצלה, אסור לוותר".

הפוסט המלא

ראש הממשלה בנט ציין כי חברי סיעתו מצויים תחת איומים מתמידים. "אשתי גילת ובני הבכור יוני קיבלו מכתבי איומים עם קליע חי מאישה שמוחה נשטף, והיא משוכנעת שמשפחתי צריכה למות בשל החלטותיי, אותה אישה אומללה נמצאת בתודעה כאילו מטרתי למסור את המדינה לידי חמאס", הוסיף ראש הממשלה.

עוד כתב כי "המכונה מתארת אותי ואת חבריי כאויבי הציונות. האמת הפוכה: המעשה הכי ציוני שעשיתי בחיי היה לקחת אחריות במצב קשה ולהקים ממשלת הצלה, כשידעתי שתופעל נגדי מערכה מזוויעה זו. אסור לוותר".

היום בבית המשפט השלום פתח תקווה הוגש כתב אישום נגד אילנה ספורטה חניה, שמואשמת באיומים על ראש הממשלה ובני משפחתו. ספורטה חניה, תושבת הדרום בת 65, מואשמת בעבירות של סחיטה באיומים ואחזקת אמצעי לחימה. בית המשפט האריך את מעצרה עד להודעה חדשה.

הפופולריים