סגן שרת החינוך הנכנס: "המינוי חלק מההסכמים הקואליציוניים"

יצחק הלוי: המינוי חלק מההסכמים הקואליציוניים

בריאיון לכאן רשת ב אמר מאיר יצחק הלוי על פיטורי מנכ"ל המשרד כי לדברי השרה מדובר באירוע מתגלגל שאינו קשור בנושא חיסוני הקורונה. עוד הוסיף: "עמדתי בנושא חיסוני קורונה ידועה ואני חסר סבלנות - מערכות חיסון הן אלו שמחסנות מדינת ישראל - בריאותית, כלכלית וחברתית"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאיר יצחק הלוי
צילום: -

סערת מינוי הח"כ מתקווה חדשה לתפקיד סגן שרת החינוך: מאיר יצחק הלוי אומר כי מינויו לתפקיד הוא חלק מההסכמים הקואליציוניים שנחתמו לפני חצי שנה וכי עיכוב מינויו הוא על פי בקשתו: "ביקשתי ללמוד את העבודה הפרלמנטרית ולהיות שותף בהעברת התקציב - ברגע שהתקציב אושר, אמרתי שאני ערוך ומוכן להגיע למשרד שמאז ומתמיד היה בו סגן שר", אמר בריאיון לדב גיל-הר ורועי שרון הבוקר (שלישי) בכאן רשת ב. יצחק הלוי, שימשיך לכהן כחבר כנסת, הוסיף: "מבחינתי זו סגירת מעגל, התחלתי כאיש חינוך לפני 46 שנה כמדריך חבורות רחוב". 

האזינו לריאיון המלא בכאן רשת ב

בנושא גודל הממשלה אמר יצחק הלוי כי "כולנו רצינו ממשלה יותר קומפקטית. הקונסטרוקציה שנוצרה יצרה את המצב הנוכחי. אני מקווה שחבריי ואני ניבחן על פי גודל עשייתה של הסיעה והממשלה. השינוי הוא לא בגודלה של הממשלה". על הסקרים הלא מחמיאים לסיעתו תקווה חדשה אמר: "הסיעה עובדת קשה. אנחנו לא עסוקים בבחירות. הבוחר הישראלי אינטיליגנט".

הלוי התייחס לפיטורי מנכ"ל משרד החינוך יגאל סלוביק, על ידי השרה יפעת שאשא ביטון, ביום ההכרזה על כניסתו לתפקיד: "מדובר במשרת אמון וכשהשרה הבינה שיש אי זרימת עבודה תקינה, מחובתה לסגור את הדברים. היא אומרת שמדובר במספר נושאים ולא בנושא מדיניות הקורונה. מבחינתה מדובר באירוע מתגלגל והיא אמרה לי שכדי שלא יהפוך לכדור אש, היא עוצרת אותו. זו החלטה אמיצה. היא אומרת שלא מיני ולא מקצתיי". יצחק הלוי אמר כי "עמדתי בנושא חיסוני קורונה ידועה ואני חסר סבלנות - מערכות חיסון הן אלו שמחסנות מדינת ישראל - בריאותית, כלכלית וחברתית. אנחנו מביעים את דעתנו, עמדתי תשמע", ציין.

הפופולריים