שר התיירות רזבוזוב התארח במלון היקר בירושלים על חשבון המשרד – ושודרג בניגוד לנהלים

רזבוזוב התארח במלון - ושודרג בניגוד לנהלים

פרסום ראשון | במלון וולדורף אוסטריה אומרים: הוא קיבל סוויטה כפי שעושים לעתים קרובות עם אורחים חשובים; לשכת השר: השדרוג - ללא ידיעתו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יואל רזבוזוב ומלון וולדורף אסטוריה
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

פרסום ראשון: שר התיירות, יואל רזבוזוב, התארח בסוויטת יוקרה במלון וולדורף אסטוריה בירושלים ושודרג על חשבון המלון – כך נחשף היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11. השר רזבוזוב, שאחראי בתפקידו על המלונות, טוען כי לא ידע על השדרוג. המחיר המקורי של הסוויטה ששימשה את השר - יותר מאלף דולר ללילה.

במלון וולדורף אסטוריה אומרים כי "השר רוזבוזוב התארח במלון מאז פתיחתו המחודשת בחודש מארס ועד היום פעמיים בלבד. משרד התיירות מימן את שהות השר על פי ההסכמים שיש למלון עם משרדי ממשלה. מלון וולדורף אסטוריה שידרג את השר, כפי שעושה עם אורחים חשובים אחרים, לסוויטה שנמצאת 4 רמות מתחת לסוויטה הנשיאותית. המלון משדרג אורחים על פי שיקול דעתו ועושה זאת לעיתים קרובות".

בסביבת השר מסבירים שהמחירים בתקופת הקורונה היו זולים יותר, ומלשכתו נמסר: "המשרד מזמין עבור השר חדר רגיל. אם המלון הגדיל או שדרג את החדר ללא ידיעתו של השר או המשרד, המלון עשה מעשה פסול שאסור שייעשה וחבל. שר התיירות יחדד לכל בתי המלון בישראל את המותר ואסור באירוח עובדי מדינה. אם אכן ישנו הפרש בין החדר שהוזמן לחדר שניתן בפועל, יחזיר השר את ההפרש".

הפופולריים