הטענות לתקיפה: המידע שנמסר למשטרה כללי ומחייב את עדות סילמן

המידע שנמסר למשטרה כללי ומחייב את עדות סילמן

המידע שהועבר למשטרה כולל התכתבויות עם סילמן שבהן אמירות קשות, נוסף לדיווח כללי על התקיפה המדוברת - ללא מועד מדויק • סילמן: דבקה באמירות שלי בריאיונות ושמחה שהמשטרה תבדוק את מקרה התקיפה שלי
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עידית סילמן, הכול פוליטי
צילום: צילום: כאן חדשות

היום (שלישי) הודיעה המשטרה כי פתחה בבדיקה בעניין הטענות לתקיפת יו"ר הקואליציה עידית סילמן. ההחלטה על פתיחת הבדיקה נעשתה בעקבות העברת חומרים מקצין הכנסת למשטרה.

בחדשות הערב בכאן 11 דווח הערב כי קצין הכנסת העביר למשטרה את המידע שסילמן העבירה לו. מדובר במידע כללי ולא מפורט, שכולל התכתבויות עם סילמן שבהן אמירות קשות, נוסף לדיווח כללי על התקיפה עליה סיפרה - ללא מועד מדויק. כדי להתקדם בבדיקה הזאת, המשטרה תצטרך לגבות עדות מחברת הכנסת סילמן. חברת הכנסת מסרה לכאן חדשות: "אני דבקה באמירות שלי בריאיונות ושמחה שהמשטרה תבדוק את מקרה התקיפה שלי".

שלשום העבירה יו"ר הקואליציה פנייה רשמית לקצין הכנסת ובה טענות על איומים שהופנו כלפיה. הפנייה הוגשה יחד עם צילומי מסך של מסרונים שנשלחו אליה מהתקופה האחרונה, והיא התייחסה לאירועים שקרו בחודש אוקטובר וכן בסוף ספטמבר.

מוקדם יותר התייחסה חברת הכנסת מ"ימינה" בפוסט בדף הפייסבוק שלה למתקפות איתן היא מתמודדת בתקופה האחרונה. "במשך חצי שנה, מאז הבחירות וכינון הממשלה, משפחתי ואני מוטרדים, מאויימים ומותקפים באופן יום-יומי. הקמפיין שמתנהל נגדי לא פוסק לרגע. בחודשיים האחרונים כמעט ולא ישנתי, וכל העת המתקפות לא פוסקות. מאיפה השנאה המטורפת הזו? חברים, התבלבלתם: לא אני עומדת לחקירה, אלא מי שמסית נגדי ברשתות ומחוץ להן", כתבה.

במוצאי השבת האחרונה סיפרה יו"ר הקואליציה בריאיון לחדשות 12 כי הותקפה בתחנת דלק. בריאיון ששודר בתוכנית "פגוש את העיתונות" סיפרה ח"כ סילמן כי "לפני שבועיים היה לי מקרה חד פעמי, שבן אדם הטיח אותי לרכב. הוא תפס אותי אחרי שתדלקתי בתחנת דלק במודיעין, והטיח אותי פיזית לרכב". חברת הכנסת הוסיפה: "הבנתי כמה מילים יכולות להיות מסוכנות. באותו רגע הבנתי שאני שמה את הכול בצד ושאנחנו מעבירים תקציב".

הפופולריים