נתניהו שילם כרבע מהמחיר על לינה בסוויטה הנשיאותית במלון

נתניהו שילם כרבע מהמחיר על סוויטה במלון
ראש האופוזיציה גם דרש מימון מהמדינה לתיקון המזגן בביתו בקיסריה, שעלותו עשרות אלפי שקלים • נתניהו בתגובה: "לא ידע שקיים הבדל במחיר בין החדר שהוזמן לזה שקיבל בפועל. משהובא הדבר לידיעתו – הורה לשלם את ההפרש"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מאחורי התמונה והיח"צ: ההנחה שקיבל נתניהו במלו
צילום:

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו שילם רק כרבע מהמחיר המלא על לינה בסוויטה הנשיאותית במלון דן כרמל בחיפה. כך פורסם היום (שני) בחדשות הערב בכאן 11. עוד פורסם הערב כי לפני סיום כהונתו כראש ממשלה, דרש נתניהו מימון של תיקון המזגן בביתו בקיסריה שעלותו עשרות אלפי שקלים.

אתמול פרסם היחצ"ן רני רהב הודעה חריגה לתקשורת, לפיה מלון דן כרמל אירח את נתניהו למשך שני לילות. בהודעה נכתב כי ראש האופוזיציה התארח בסוויטה הנשיאותית, ושהמלון סגר עבורו את כל הקומה העשירית. עוד הופיעה בהודעה תמונה של נתניהו עם מנכ"ל המלון.

בדיקה באתר המלון מעלה כי המחיר עבור הסוויטה הנשיאותית ללילה עומד על כ-9,000 שקלים ללילה. מבדיקת כאן חדשות עולה שנתניהו שילם סכום של כ-2,000 שקלים בלבד בעבור לילה, ו-4,000 שקלים בסך הכול. יתר התשלום - סכום המוערך בכ-15 אלף שקלים - היה מתנה שקיבל לכאורה ראש האופוזיציה מהמלון.

כמעט חודש עבר מאז עזבה משפחת נתניהו את מעון ראש הממשלה בירושלים, כשבזמן הזה מיעטו בני הזוג נתניהו לשוב לביתם שבקיסריה, ובעיקר שהו בבתי מלון, כולל השהייה במלון בחיפה בסוף השבוע האחרון. לפי מקורות, ראש האופוזיציה ורעייתו לא רצו לשוב לבית בקיסריה בשל העובדה שהמזגן שם התקלקל.

לכאן חדשות נודע כי ימים ספורים לפני שסיים את תפקידו כראש ממשלה, פנה נתניהו לגורמים האחראים במשרד ראש הממשלה וביקש להחליף הצ'ילר של המזגן הראשי בבית בקיסריה. עלות הצ'ילר מוערכת בסכום של 70 עד 120 אלף שקלים. המדינה סירבה בתוקף למימון, ונתניהו נאלץ לממן את התיקון בעצמו.

 ראש האופוזיציה נתניהו ורעייתו במלון דן כרמל. צילום: באדיבות מלון דן כרמל

בזמן הזה כאמור בילה ראש הממשלה לשעבר בעיקר במלונות. בימים שבהם היה במליאת הכנסת מתוקף עבודתו, שהה נתניהו במלון לאונרדו פלאזה בבירה על חשבון הכנסת ומתוקף זכאותו כחבר כנסת. בשני סופי השבוע הנוספים שהה נתניהו במלון איילנד בנתניה.

מראש האופוזיציה נתניהו נמסר בתגובה: "משפחת נתניהו שילמה עבור תיקון המזגן בקיסריה מכיסה הפרטי. ראש הממשלה לשעבר נתניהו לא ידע שקיים הבדל במחיר בין החדר שהוזמן לזה שקיבל בפועל. משהובא הדבר לידיעתו – הורה מייד לשלם את ההפרש".

ממלון דן כרמל נמסר בתגובה: "ראש הממשלה לשעבר התארח בדן כרמל ושילם בעצמו. מעולם המלון לא מסר פרטים כאלו או אחרים על אורח כזה או אחר. אנו מציעים לא להיתפס לשמועות ורכילויות".

הפופולריים