לפיד: יש הבדל בין בנט של הטלוויזיה לזה של השיחות בחדרים הסגורים

לפיד: הבדל בין בנט של הטלוויזיה לזה של השיחות

יו"ר יש עתיד הגיב בריאיון לכאן רשת ב להתחייבות של יו"ר ימינה שלא יישב תחתיו • טיבי על קהילת הלהט"ב: מתנגד לטיפולי המרה, לא צריך לכפות עליי דברים שאני לא מקבל
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר לפיד
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יממה לפני הבחירות: יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, הגיב הבוקר (שני) על חתימתו של יו"ר ימינה נפתלי בנט על המסמך לפיו לא יישב בממשלה תחתיו. בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר לפיד כי "יש תמיד הבדל בין בנט של הטלוויזיה לבנט של השיחות בחדרים הסגורים". 

האזינו לריאיון עם יאיר לפיד

כמו כן, חבר הכנסת אחמד טיבי אמר שהוא מתנגד לטיפולי המרה ללהט"בים אך "אני מקדש את ערכי המשפחה שלי בחברה שמרנית. לא צריך לכפות עליי דברים שאני לא מקבל". בריאיון לאריה גולן בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר טיבי: "יש איזה ספין שמישהו המציא לפני כמה חודשים על חוק איסור ההמרה – אני מתנגד לטיפולי המרה נקודה. מצד שני אני בא מחברה שמרנית ומקדש את ערכי המשפחה שלי. אני נגד שיח של אלימות ושנאה". 

האזינו לריאיון עם אחמד טיבי

הוא התייחס לפיצול מרע"מ במערכת הבחירות הנוכחית ואמר: "פיצול המשותפת פגע בייצוג. אנחנו הרשימה עם ההישגים. אנחנו רוצים להשפיע, כמו שהמלצנו על גנץ. אבל ללכת לחיקה של הקואליציה הכי פאשיסטית שיש עם סמוטריץ', נתניהו ובן גביר - זה ביזארי. הציבור הערבי ברובו לא מסכים להמליך את האנדרוגינוס הזה". 

השר אופיס אקוניס מהליכוד אמר בריאיון לתוכנית "הבוקר הזה" כי "הציונות הדתית זוהי המפלגה שמתמודדת בבחירות. אנחנו לא פוסלים אותה, למרות שאיני שותף לרוב העמדות של אנשיה. באותה מידה צריך לשאול את סער ובנט אם יישבו עם מיכאלי ומרצ, שקוראת להעמדת ישראל לדין בהאג". 

האזינו לריאיון עם אופיר אקוניס

יממה לבחירות: העבודה תנסה להעביר קולות ממרצ

במפלגת העבודה מרגישים שקמפיין הגוועלד של מרצ מתחיל לפגוע בהם וגורם למעבר קולות מהם למרצ, מתוך רצון להיענות לקריאה לסייע לה לעבור את אחוז החסימה. עקב כך, בעבודה מתכוונים בזמן שנותר עד הבחירות לצאת במסרים נגד מרצ ולהבהיר שהיא כבר ניצלה ואינה בסכנה יותר ולכן אין סיבה להצביע לה. כך פורסם הבוקר בתוכנית "הבוקר הזה בכאן רשת ב.

במקביל, ביקורת קשה במפלגת העבודה דווקא על לפיד ועל יש עתיד. לדברי גורמים בעבודה, העובדה שלפיד נמנע מלהודיע שהוא מתכוון להחליף את נתניהו בתפקיד ראש הממשלה ולא מודיע שהוא מועמד לתפקיד היא בלתי נתפסת. לטענת הגורמים, כל המחנה נפגע מכך שלפיד מסרב להודיע שהוא האלטרנטיבה לנתניהו ולמעשה ההימנעות הזו מעמידה את מחנה המרכז-שמאל במקום שבו הוא הופך ללא רלוונטי במאבק על ראשות הממשלה. 

יו"ר העבודה, מרב מיכאלי הגיבה בכאן רשת ב על תקיפתה בסיור בשוק התקווה בתל אביב אתמול. בריאיון לאריה גולן אמרה כי "מאוד ברור שנתניהו נותן גיבוי לאלימות נגד מי שלא בא לו בטוב. העובדה שגברים מבוגרים תוקפים נשים מראה על מי הם חזקים". 

האזינו לריאיון עם מרב מיכאלי

הפופולריים