בנט נגד סמוטריץ': "שיפסיקו למדוד את גודל הכיפה שלי"

בנט: "שיפסיקו למדוד את גודל הכיפה שלי"

העימות בין מפלגת ימינה למפלגת הציונות הדתית מחריף. יו"ר ימינה תקף את יו"ר הציונות הדתית: "הוא לא חדל מלתקוף אותי - זאת יהדות מתנשאת, מתבדלת ויהירה". סמוטריץ' הגיב בכאן רשת ב: "אף אחד לא מדד לו את הכיפה ולא טען שהוא שמאלן. האמירות האלה הזויות"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט, איילת שקד, בצלאל סמוטריץ'
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

העימות בין מפלגת ימינה למפלגת הציונות הדתית מחריף. הבוקר (חמישי) פורסמו בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב דברים שאמר יו"ר ימינה נפתלי בנט, שתקף את יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ'. "לצערי, מרגע שהוא (סמוטריץ') פיצל את הציונות הדתית, הוא לא חדל מלתקוף אותי אישית. אני רגיל לזה כבר שמונה שנים, שיפסיקו למדוד את גודל הכיפה שלי - זאת יהדות מתנשאת, מתבדלת ויהירה", אמר בנט בריאיון לוועידת הנדל"ן הלאומית של העיתון "מקור ראשון", שישודר היום.

בנט הוסיף: "תקפו את אישתי שהשרוולים שלה לא מספיק ארוכים, שהיא לא מספיק דתייה. תקפו את הבן שלי, עכשיו תוקפים אותי. אני לא חושב שאנשים שהם הציונות הדתית צריכים להתנהג בצורה הזאת. אף אחד לא ילמד אותי מה זה להיות ימין, מה זה להיות ציונות דתית".

האזינו לריאיון עם בצלאל סמוטריץ' בכאן רשת ב

סמוטריץ' הגיב בריאיון לירון דקל וחיים לוינסון בכאן רשת ב: "אף אחד לא מדד לו את הכיפה ולא טען שהוא שמאלן. האמירות האלה הזויות. הוא אומר שהוא הולך לממשלה עם השמאל. לא מבין איך מי שמתיימר להיות ראש ממשלה, הופך לקורבן".

בינתיים, 19 ימים לבחירות, לימינה יש 11 מנדטים ולציונות הדתית ארבעה. כך עולה מסקר הסקרים של כאן חדשות והמדד, שפורסם שלשום.

הפופולריים