השר טרופר על היציאה מהסגר: כשמישהו סוגר עיר - זה לא נגד חרדים, זה בעד החיים שלהם

טרופר על היציאה מהסגר: סגירת עיר - בעד החיים

חבר כחול לבן על פיזור החתונה בגבעת זאב אתמול: כשיש טענה לאלימות בהפגנה - רק הציבור הזה רואה את הכאב. החתונה זה לא המקרה הכי נורא בקורונה | הראיונות הפוליטיים בכאן רשת ב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ חילי טרופר בכנסת של המכון הישראלי לדמוקרטיה, 24.02.20
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שר התרבות והספורט חילי טרופר הגיב היום (חמישי) על פיזור החתונה אתמול בגבעת זאב ולסערה הפוליטית שנוצרה סביב האירוע, ואמר כי "כשמישהו סוגר עיר - זה לא נגד חרדים - זה בעד החיים שלהם. כל ציבור כואב רק את הכאב שלו. כשיש טענה לאלימות בהפגנה - רק הציבור הזה רואה את הכאב. החתונה זה לא המקרה הכי נורא בקורונה, יש פה 2,000 מתים, זה הרבה יותר מטריד".

השר טרופר ציין כי "אם הדיון על מערכת החינוך הופך למגזרי - אני כואב ונאבק על זה. פיקוח נפש קודם לכל דבר. אני אומר לציבור - כשאתם מפרים את ההנחיות אתם לא מענישים אותי - אלא אתכם".

ח"כ מלכיאלי מש"ס: יש הנדסת תודעה נגד הציבור החרדי

יו"ר סיעת ש"ס, ח"כ מיכאל מלכיאלי, תקף את התנהלות השוטרים בזמן פיזור החתונה שהתקיימה בגבעת זאב בניגוד להנחיות קורונה, ואמר: "בסרטונים אתמול רואים בריונות, אכזריות וקריעה של עוד חלק באמון שכבר לא קיים בין האזרחים לבין משטרת ישראל ומשרד הבריאות". את הדברים אמר מלכיאילי בריאיון לירון דקל וחיים לוינסון בכאן רשת ב.

מלכיאלי תקף גם את ממונה הקורונה הפרופסור רוני גמזו על דבריו אתמול, ואמר "התפלאתי מאוד שגמזו התנצל. רצף הכישלונות של האיש הזה גרוע מגרוע. מה זו התשובה האומללה הזו? הוא איבד את השכל? הוא תרם לחוסר האמון". מלכיאלי תקף את גמזו גם בנושא התפילות ואמר כי "אדון גמזו כבר כמה חודשים עוסק רק בבתי כנסת - זו התעסקות אובססיבית".

הפופולריים