ח"כ רול הגיב לסערה והתנצל, אך הציוץ עדיין באוויר

ח"כ רול הגיב לסערה והתנצל, אך הציוץ נשאר

רול שקרא לא לציית להנחיות אם יוטל סגר, הסביר את דבריו והאשים את הממשלה כי לא הציגה תוכנית אופרטיבית ליציאה ממשבר קורונה. בכאן רשת ב עומת רול עם דבריו ועם ההתנצלות על הניסוח: "הנה אני מבהיר ומתנצל"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ עידן רול
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת עידן רול (יש עתיד) הגיב הבוקר (רביעי) לסערה שעורר לאחר שהתבטא בחריפות נגד אפשרות של הטלת סגר נוסף וקרא שלא לציית להנחיות. רול הסביר את דבריו והאשים את הממשלה כי לא הציגה תוכנית אופרטיבית ליציאה ממשבר קורונה. בהתנצלות אמש כתב רול כי הוא "מתנצל על ניסוח שלא הובן כראוי". בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בתוכנית "קלמן-ליברמן" בכאן רשת ב אמר חבר הכנסת: "אני קורא לציבור לציית להנחיות. אם הבינו אותי לא נכון, אני מתנצל". 

האזינו לריאיון המלא עם חבר הכנסת עידן רול

לאחר מכן נאמר לרול: "הבעיה היא אם אתה מבין כמה מסוכן הציוץ שלך? והוא עדיין באוויר. זה לא עניין של איך הנשיא מבין את זה, זה כתוב שם מפי נבחר ציבור שהציבור לא צריך לציית. הוצאת הבהרה שמאשימה את כולם חוץ מאשר את עצמך - אמרת 'הניסוח לא הובן כראוי' - הבעיה עם הניסוח שהוא הובן כראוי". חבר הכנסת רול הגיב - "אז הנה אני מבהיר ומתנצל".

מדוע לא מחק את הציוץ? "כנבחר ציבור צעיר אני מכבד את השיח ברשתות. מה זה למחוק? זה נשאר באינטרנט", ציין רול. "אמון הציבור בממשלה נשחק וזה באמת מהווה סיכון לדמוקרטיה", הוסיף.

הפופולריים