השר הנדל תומך במינוי סמוטריץ' לפרוייקטור קורונה במגזר החרדי

הנדל תומך במינוי סמוטריץ' לפרוייקטור קורונה

בהקלטה שנחשפה בכאן רשת ב נשמע השר: "סמוטריץ' יודע לעבוד". על ח"כ לפיד, שותפו לשעבר ברשימת "כחול לבן", אמר הנדל בהקלטה כי הוא "דוגמה לאופוזיציה לא טובה שכל היום מקשקש בטוויטר"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יועז הנדל, בצלאל סמוטריץ'
צילום: צילום: נועם רבקין פנטון, פלאש 90

שר התקשורת יועז הנדל תומך בהצעתו של חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' מימינה להתמנות לפרוייקטור קורונה למגזר החרדי. בהקלטה שפורסמה הבוקר (ראשון) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב', נשמע השר הנדל אומר כי לו "אין בעיה שסמוטריץ' יהיה הפרוייקטור של העסק הזה, הוא יודע לעבוד".

הנדל הוסיף ואמר כי יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד הוא דוגמה לאופוזיציה לא טובה שכל היום מקשקש בטוויטר, כלשונו. "חוץ מלהצביע עם בל"ד על זה שישראל היא מדינת אפרטהייד, לא ראיתי שום דבר שהוא עשה מאז שהתחילה הקורונה", אמר הנדל.

סגן שר החינוך, חבר הכנסת מאיר פרוש (יהדות התורה), תקף את הממשלה, שהוא חלק ממנה, וטען כי היא רומסת ופוגעת בציבור החרדי. "מישהו שכח לעשות את התפקיד שלו. הממשלה מטילה סגרים על הציבור החרדי בלי הסברים - זו הסיבה שלציבור החרדי אין אמון, הוא רואה שהמדיניות היא איפה ואיפה. המדינה רוצה להוכיח שהיא עושה", אמר בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון עם ח"כ מאיר פרוש

ביום שישי האחרון ביקש חבר הכנסת סמוטריץ' להתמנות לפרוייקטור קורונה למגזר החרדי. במכתב ששיגר לראש הממשלה בנימין נתניהו, כתב סמוטריץ' כי אף שאינו חבר בקואליציה, בשל קרבתו רבת השנים לציבור החרדי, הוא מוכן להתגייס למערכה בלי תקנים או משרדים, רק ככוח עזר שנרתם למלחמה המשותפת בנגיף הקורונה.

הפופולריים