הבחירות הכי דוחות שהיו? חכו למערכת הרביעית

הבחירות הכי דוחות שהיו? חכו למערכת הרביעית

לזאב קם יש סיבה עבור תומך של כל מפלגה וכל תפיסת עולם – למה לצאת לקלפי. ויש לו גם תחינה אישית. צפו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלטי בחירות 2020, בנימין נתניהו, בני גנץ
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

ליכודניקים יקרים, עוד רגע גנץ מקים ממשלת מיעוט עם תמיכה של הח"כים הערבים. ממשלה שתלויה ברשימה המשותפת. אתם יודעים למה? כי לא באתם להצביע.

מצביעי כחול לבן, מערכת המשפט עומדת לחטוף על הראש. נתניהו עוד שנייה יוצא למבול של מהלכי סיפוח ברחבי יהודה ושומרון. ברור לכם שכל זה עומד להתרגש עליכם בגלל שלא באתם להצביע, נכון?

תומכי מפלגת העבודה, המפלגה שליוותה אתכם רוב חייכם, צפויה בקרוב להיעלם מהמפה הפוליטית. למה? כי הייתם עסוקים בלשחק ברידג' במקום להגיע לקלפי בבחירות.

מצביעי ימינה, ש"ס ויהדות התורה, השבת היהודית נמצאת בסכנה. תחבורה ציבורית בשבת, קניונים פתוחים, בתי קולנוע שוקקים. איך זה קרה? כי התעצלתם לצאת מהבית ברגע הכי חשוב שבו יכולתם להשפיע.

אזרחי ישראל הערבים, הימין נוהר לקלפיות בזמן שאתם יושבים בבתי קפה. נבהלתם מחוק הלאום? חוק קמיניץ? כדאי שתתחילו להתרגל. זו רק ההתחלה. למה אני מציק לכם? כי לא נהרתם לקלפיות.

לכל מצביע יש את תרחיש הבלהות שלו, המציאות אליה הוא לא היה רוצה להתעורר בבוקר שאחרי הבחירות. כדי להקטין את הסיכוי שתקומו למדינה שהיא ההיפך הגמור ממה שרציתם אתם חייבים לצאת להצביע.

הבחירות הנוכחיות הן הכי דוחות שהיו פה בשנים האחרונות. כל מערכת בחירות שהייתה כאן בשנה האחרונה רק הרחיקה אותנו עוד יותר מנושאים רציניים. חייבים לעצור את הלופ הזה של התעסקות רק בסחלה. אתם חושבים שהבחירות השלישיות היו מגעילות? אתם לא מבינים מה יהיה כאן בבחירות הרביעיות.

ימנים ושמאלנים, דתיים וחילונים, יהודים וערבים, גברים ונשים – כולכם באים להצביע. אני מתחנן בפניכם, בקטע הומניטרי, תעזרו לי, נמאס לי לסקר מערכות בחירות כל ארבעה חודשים, אני צריך הפסקה של 4 שנים. אנא מכם, צאו להצביע.

הפופולריים