יפה יששכר לכאן חדשות: נעמה תחתום על בקשת החנינה כדי להשתחרר הביתה

יפה יששכר: נעמה תחתום על בקשת חנינה בקרוב

לאחר הודעת דובר הקרמלין לפיה נעמה יששכר טרם הגישה בקשת חנינה, אמה יפה אומרת היום לכאן חדשות כי נעמה תחתום בקרוב על הבקשה: "פוטין הסתכל לי בעיניים והקשיב"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נעמה
צילום: נעמה

לאחר הפגישה עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, והודעת הקרמלין כי נעמה יששכר טרם הגישה בקשת חנינה רשמית, אימה של הצעירה הישראלית יפה יששכר אומרת הערב (שישי) בריאיון ל"השבוע" בכאן 11 כי נעמה תחתום על בקשת החנינה בקרוב. "אנחנו ועורכי הדין מטפלים בזה, והכול בסדר", אמרה יפה יששכר. "היא תחתום על מה שהיא צריכה לחתום כדי לצאת הביתה".

האם הוסיפה בריאיון בנושא החנינה: "אני מקווה שדרך עורך הדין במוסקווה אני אדע יותר פרטים באשר להליך. מתברר שהיא צריכה לחתום בעצמה על חנינה לנשיא. היא סירבה, היא אולי לא רוצה להודות אבל זה חלק מהליך. עורכי הדין מטפלים בזה והכול בסדר".

על הפגישה עם פוטין סיפרה: "אם הנשיא פוטין אומר 'יהיה בסדר' אז זה אומר המון, זה כמו -'אני מוציא אותה'. דיברתי איתו, ביקשתי, סיפרתי לו קצת על נעמה, הוא ענה, הכל קרה דרך מתורגמן. אני אמרתי לו שהיא הייתה בדרך הביתה להקים משפחה, אז הוא אמר 'אני אחזיר אותה שהיא תקים את המשפחה שהיא רצתה', אז זה בשבילי היה מספיק".

פסטיבל נעמה יששכר: המחיר שישראל משלמת והרווח של רה"מ | פרשנות

"התרגשתי, תפסתי לו את היד בשתי הידיים. אני לא ידעתי מה אני אומרת. ראיתי את החיוך של מר נתניהו אז הבנתי שאני בסדר. הפתיע אותי שהוא הקשיב לי, הוא הסתכל לי בעיניים והוא הקשיב. לא הכינו אותי לזה, אני לא ציפיתי, אני הופתעתי ממה שראיתי מולי", סיפרה יששכר.

עו"ד ואדים קלובגנט, המייצג את נעמה יששכר, אמר על הודעת הקרמלין היום: "ההגנה תבחן בימים הקרובים את דבריו של דובר הקרמלין בנוגע להכרח מבחינת יששכר להגיש בקשת חנינה לנשיא באופן אישי. בכל מקרה, זאת תהיה ההחלטה האישית שלה, עליה אנחנו נודיע בהמשך".

הפופולריים