בכירים במרצ: שפיר דורשת להיות שרה; חברת הכנסת -"הכפשות"

בכירים במרצ: שפיר דורשת תיק; חה"כ - הכפשות

לטענת הבכירים שפיר גם דרשה לקבל זכות וטו על החלטות המפלגה וכן ניהול משותף של מסע הבחירות. חברת הכנסת תמר זנדברג בכאן רשת ב: לא הזמן לדרישות פרסונליות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סתיו שפיר ותמר זנדברג
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בכירים במרצ טוענים כי במסגרת המגעים לחיבור עם חבר הכנסת סתיו שפיר עלתה דרישה ששפיר תקבל תפקיד של שרה אם המפלגה תהיה בממשלה הבאה. לטענתם, שפיר גם דרשה לקבל זכות וטו על החלטות המפלגה וכן ניהול משותף של מסע הבחירות. כך פורסם היום (רביעי) בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

עוד אומרים בכירים במרצ שמבחינתם שפיר "יכולה לקבל את המקום החמישי או השישי ברשימה וכי שאר הדרישות נדחות על סף". בתגובה לדיווח אמרה שפיר כי היא "נאבקת על חיבורים אך לצערי יש גורמים במרצ שלא אוהבים את זה, ומנסים להכניס אותנו לשיח של הכפשות - לא היה ולא נברא. מי שמדבר בעילום שם כנראה שיש לו מה להסתיר". בריאיון לאורי לוי בכאן רשת ב הכחישה שפיר כי דרשה לשמש שרה בממשלה הבאה, ואמרה כי "צריך להמשיך את המחנה הדמוקרטי כפי שהיה".

באותו עניין אמרה חברת הכנסת תמר זנדברג כי "זה לא הזמן לדרישות פרסונליות". בריאיון בכאן רשת ב הוסיפה זנדברג כי ידה של מפלגתה מושטת לכל מפלגות גוש השמאל ובהם מפלגת העבודה שכבר "לא מפלגת שלטון". על חסינותו של נתניהו אמרה זנדברג כי "זה מצב הזוי שאדם מושחת שיעמוד לדין על שוחד ממשיך לשבת על כיסא ראש הממשלה".

הפופולריים