הפריימריז בליכוד: נתניהו הביס את סער וקיבל 72.5% מהקולות

הפריימריז בליכוד: נתניהו ניצח עם 72% מהקולות

ח"כ סער שקיבל 27.5% מהקולות, התקשר לרה"מ ובירך אותו על ניצחונו. נתניהו ענה לו: "עכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רה"מ בנימין נתניהו בכנס תמיכה בו בירושלים, 22.12.19
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הפריימריז בליכוד: ראש הממשלה בנימין נתניהו ניצח הלילה (שישי) בקרב על ראשות הליכוד עם 41,792 (72.5%) מהקולות. סער קיבל 15,885 (27.5%) קולות. נתניהו ניצח ב-99 אתרי הצבעה מתוך 106. סער ניצח בתל אביב (צפון), במועצה האזורית עמק חפר-אלישיב, בשוהם, בזרזיר, בג'וליס, בדלית אל-כרמל ובמועצה המקומית יפיע.

שידור חי

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

סער התקשר לראש הממשלה ובירך אותו על ניצחונו, נתניהו הודה לו ואמר כי "עכשיו כולנו נעבוד יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת". מיד לאחר סגירת הקלפיות, נתניהו פרסם הודעה שבה הודה לתומכיו: "תודה לחברות וחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה. בעזרתכם אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות, ונמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים".

ח"כ גדעון סער הודה לתומכיו גם הוא לאחר סגירת הקלפיות ואמר: "תודה לחברים, למתנדבים ולמצביעים הרבים. לכל מי שמאמין בדרך אליה יצאנו. גיליתם אמונה, אומץ לב ונחישות". סער הוסיף כי הוא שלם לחלוטין עם החלטתו להתמודד בפריימריז: "ההתמודדות היתה חשובה מאין כמותה לליכוד ולאופיו הדמוקרטי. אני שלם לחלוטין עם החלטתי להתמודד. מי שלא מוכן לקחת סיכון למען הדרך בה הוא מאמין - לעולם לא ינצח".

הפופולריים