הוגש ערעורה של נעמה יששכר: ההרשעה התקבלה על סמך הנחות שגויות

ערעורה של יששכר: ההרשעה – על סמך הנחות שגויות

פרקליטיה של הישראלית הכלואה ברוסיה הגישו את הערעור המלא לבית המשפט. הדיון יתקיים בחמישי הבא. בנוסף נטען כי היא לא ביצעה כל פשע ובית המשפט הרוסי עשה הפרות משמעותיות בסדר המשפט הפלילי
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נעמה יששכר
צילום:

ערעורה של נעמה יששכר נגד הרשעתה כולל שלושה טיעונים מרכזיים ונטען בין השאר שבית המשפט הגיע לקביעות לא נכונות על סמך עדויות והנחות שגויות. הערעור המלא שהוגש היום (חמישי) לבית המשפט האזורי במוסקבה כולל 38 עמודים. הדיון ייערך ביום חמישי הבא בבית המשפט האזורי במוסקבה. בני משפחתה וחברה של נעמה צפויים להיות בדיון.

בנוסף לכך נטען בערעור שיששכר לא ביצעה כל פשע. כמו כן, הוסיפו שבית המשפט עשה הפרות משמעותיות בסדר המשפט הפלילי – ובכך נשללה ממנה הזכות למשפט הוגן.

בית המשפט הרוסי גזר בחודש אוקטובר על הישראלית שבע שנות מאסר וחצי בפועל בגין הברחת תשעה גרם של חשיש. טרם נקבע מועד לערעור בעניינה. בריאיון לכאן חדשות טענה אמה של נעמה, יפה יששכר, לאחר ההרשעה כי "זה היה משפט ראווה. הגיע התובע הראשי - התובע הראשי של מוסקווה הגיע בשביל נעמה? בשביל 9 גרם שהיו בבטן המטוס? הם רוצים משהו מישראל".

בחודש שעבר אמרו עורכי דינה של יששכר ברוסיה לכאן חדשות כי הם מתרכזים כעת בלעורר את תשומת הלב הציבורית: "בכל מקרה שבו יש עניין ציבורי, ואם הציבור מראה שיש תשומת לב ויש לו עניין והוא תומך, הרשויות שומעות את זה, מקבלות את המסר ומתחשבות בכך בדרך כזו או אחרת", אמר עורך הדין ואדים קלובגנט.

הפופולריים