רגב בהפגנת התמיכה ברה"מ: "שלטון החוק - לא מעל החוק"

רגב בהפגנה בת"א: "שלטון החוק - לא מעל החוק"

אלפים מתומכיו של ראש הממשלה התייצבו ברחבת מוזיאון תל אביב. רגב: "לו היינו מצביעי שמאל, התקשרות הייתה מכנה את ההפגנה 'חגיגה דמוקרטית'". ח"כ זוהר: "רה"מ קיבל את חקירה שקרית ומעוותת"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב בהפגנת התמיכה בנתניהו
צילום: צילום: קובי ריכטר, TPS

כ-25 אלף בני אדם, על פי המארגנים, התייצבו הערב (שלישי) בהפגנת התמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ברחבת מוזיאון תל אביב. בהפגנה נשמעו קריאות נגד מערכת המשפט. השרה מירי רגב ויו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הגיעו להפגנה ונשאו דברים.

רגב אמרה: "לו היינו מצביעי שמאל, חס וחלילה, בטח התקשורת הייתה מכנה את ההפגנה 'חגיגה דמוקרטית'. שלטון החוק - לא מעל החוק. דין אחד לכולם. תמיד אמרנו שיש שופטים בירושלים, ורק השופטים יכריעו. לא התקשורת, לא הטוקבקיסטים - רק השופטים. ומעל כולם, אזרחי ישראל".

ח"כ מיקי זוהר אמר: "אנחנו לא יכולים להחליף את המערכת אבל אנחנו יכולים לתקן אותה. גורמי השמאל במדינת ישראל המציאו את תיאוריית הקונספרציה. התקשורת ניפחה את זה. אנחנו נילחם עד שהאמת תצא לאור. מערכות האכיפה נפלו קורבן לתוך המזימה של השמאל והתקשורת. ראש הממשלה קיבל חקירה מעוותת, חקירה מלוכלכת, חקירה שקרית".

ההפגנה נערכת גם על רקע ההתקוממות מבית נגד נתניהו. ח"כ גדעון סער מהליכוד קרא הבוקר לראש הממשלה להתפטר מתפקידו מכיוון ש"המדינה תקועה".

בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום כי בכירים בליכוד המקורבים לראש הממשלה בנימין נתניהו פנו אליו ביממה האחרונה, וביקשו ממנו להפסיק את המתקפות על מערכת אכיפת החוק. לטענת אותם בכירים בליכוד, ההתקפות על מערכת אכיפת החוק יפגעו קשות במפלגה, ועלולות גם לפגוע בראש הממשלה באופן אישי. הפנייה לנתניהו נעשתה על רקע הבקשה שהופנתה לחברי הליכוד להשתתף בהפגנת התמיכה בו. כאמור, מבין חברי הליכוד, אלו שהגיעו להפגנה היו השרה רגב וח"כ זוהר.

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט ופרקליט המדינה שי ניצן החלו להסתובב בלוויית מאבטחים. בתיעוד מאירוע פתיחת השתלמות של הפרקליטות באילת, נראים מנדלבליט וניצן עם אבטחה צמודה.


היועץ עצמו נשא דברים בהשתלמות השנתית של פרקליטות המדינה באילת. "אני שומע איומים, שקרים והכפשות חסרות ביסוס. זה פשוט מזעזע. העובדה שפרקליט המדינה שי ניצן ופרקליטת מיסוי וכלכלה ליאת בן ארי מסתובבים עם מאבטחים רק בגלל שמילאו את תפקידם – בלתי מתקבלת על הדעת", אמר.


הפופולריים