גורמים בליכוד: גנץ לא פוסל ישיבה תחת נתניהו במסגרת רוטציה

גורמים בליכוד: גנץ לא פוסל ישיבה תחת נתניהו

יו"ר כחול לבן הכחיש שיהיה מוכן להסדר זה במסגרת רוטציה. יו"ר ש"ס בכינוס של המפלגה: "ידוע לי שנתניהו הסכים לכך"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ, בנימין נתניהו וראובן ריבלין בפגישה ראשונה בבית הנשיא 23.09.19
צילום: צילום: חיים צח, לע"מ

גורמים בצוות המשא ומתן של הליכוד: יו"ר כחול לבן בני גנץ לא פוסל ישיבה תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת רוטציה - כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב. גנץ הכחיש את הדברים. הערב נחשפו הדרישות של כחול לבן במסגרת המשא ומתן, ובהן: תחבורה ציבורית בשבת, נישואים אזרחיים, ביטול חוק המרכולים ואישור חוק הגיוס ומתווה הכותל. 


מכחול לבן נמסר: "בהמשך לבקשתו המפורשת של נשיא המדינה, פנינו לשמוע את עמדת הליכוד ולהסביר להם את עמדותינו. אנחנו מעוניינם לחדד בשלב ראשון את נושאי המהות והתוכן, ואילו נושאי התפקידים והתיקים יעלו לדיון בשלב מאוחר יותר".

בתוך כך, יו"ר ש"ס אריה דרעי טען הערב בכנס של המפלגה כי נתניהו הסכים אמש לרוטציה: "אני פונה לבני גנץ - אל תקשיב לכל האנשים הללו שמנסים להזיז אותך מהכיוון הנכון. תסתכל על טובת העם ושב עם נתניהו. תסגרו יחד על ממשלה טובה לעם ישראל״. במהלך היום התקיימה הפגישה הראשונה של ראשי צוותי המשא ומתן של כחול לבן והליכוד - יורם טורבוביץ' ויריב לוין.

אמש נפגשו נשיא המדינה ראובן ריבלין, יו"ר כחול לבן בני גנץ וראש הממשלה, לאחר מכן נשארו ראשי המפלגות לשיחה. הבוקר דווח בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי גנץ ונתניהו לא נכנסו בפגישה למחלוקות הגדולות בין שתי המפלגות. מחר צפויים ראשי המפלגות להגיע לפגישה נוספת בבית הנשיא. 

הפופולריים