איילת שקד על הפיצול בימינה: צריכים להמשיך לעבוד ביחד

שקד על הפיצול בימינה: צריכים להמשיך לעבוד יחד

יו"ר ימינה הודתה לפעילים אחרי הבחירות: "ניסו לנגוס בנו מכל הכיוונים". היא הבהירה שלמרות הפיצול הם יפעלו ביחד במו"מ הקואליציוני, והוסיפה: "צריך לראות מה נכון למדינת ישראל"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איילת שקד מצביעה בבחירות 17.09.19
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יושבת ראש רשימת ימינה, איילת שקד, הגיעה הערב (שלישי) למטה המפלגה וקראה לאיחוד המפלגות להמשיך לפעול ביחד בכנסת. בנאומה לפעילים אמרה שקד, שסיעתה זכתה לשבעה מנדטים במדגם כאן חדשות, שלמרות הפיצול לימין החדש ולבית היהודי – האיחוד הלאומי, תפעל ביחד במשא ומתן הקואליציוני. 


שקד אמרה בנאומה במטה ימינה: "אני מאוד מאמינה בימינה. חתמנו על פיצול כי זו הייתה ההבטחה לבוחרים. אבל אני מאמינה שצריך להמשיך ביחד. את ההבטחה לבוחר אולי צריך לקיים, אבל צריך לראות מה נכון למדינת ישראל ולימין האידיאולוגי".

"בכל מקרה, אנחנו בוודאי ממשיכים לעבוד ביחד. גם במשא ומתן הקואליציוני וגם בכנסת. זה הזמן של הציבור לומר אם הוא רוצה ששתי המפלגות ימשיכו ביחד", הוסיפה שקד. "אנחנו ממשיכים לעבוד, לנהל את המשא ומתן הקואליציוני ביחד. צריך לחכות עד מחר כדי לראות כמה מנדטים יהיו לגוש הימין". 

בדבריה של שקד היא הודתה לפעילים והוסיפה: "נתתם קרב אדיר, אני מודה לכם מכל הלב. ניסו לנגוס בנו מכל הכיוונים, זו באמת הייתה סיטואציה לא פשוטה. אני מקווה שעמדנו בה בגבורה". 

הפופולריים