מחר: נתניהו ייצא לביקור בזק בלונדון, ייפגש עם רה"מ הבריטי ג'ונסון

נתניהו יוצא לביקור בלונדון, ייפגש עם ג'ונסון

רה"מ צפוי להיפגש בעיר גם עם שר ההגנה האמריקני מארק אספר. מוקדם יותר מסרו גורמים בלשכת נתניהו כי מסתמנת פגישה בינו לנשיא רוסיה פוטין בסוצ'י בשבוע הבא
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רה"מ נתניהו ובוריס ג'ונסון, לונדון 06.02.17
צילום: צילום: קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייצא מחר (חמישי) לביקור בזק בלונדון, שם ייפגש עם ראש ממשלת בריטניה בוריס ג'ונסון ועם שר ההגנה האמריקני מארק אספר. זו תהיה הפגישה הראשונה של נתניהו עם השניים מאז שנכנסו לתפקידיהם, וגם בין הפגישות הראשונות של השניים עם מנהיגים מהאזור.

נתניהו צפוי לדון עם עמיתו הבריטי על המצב באזור ועל הדרך שבה יש להדוף את הטרור והתוקפנות של איראן. עם שר ההגנה אספר, נתניהו ידון בצורכי הביטחון של ישראל. השניים שוחחו אמש בטלפון והחליטו להרחיב את שיחתם בלונדון.

מוקדם יותר מסרו גורמים בלשכת ראש הממשלה כי מסתמנת פגישה בין נתניהו לנשיא רוסיה ולדימיר פוטין בסוצ'י בשבוע הבא. אתמול יצאה הודעה מלשכתו של ראש הממשלה שנסיעתו להודו בוטלה בפעם השנייה בשל אילוצי לוחות זמנים. עוד נמסר בהודעה כי הפגישה בין נתניהו לעמיתו ההודי נרנדרה מודי תתקיים לאחר הבחירות. אתמול פורסם כי ראש הממשלה מעוניין לארגן מפגש פסגה נוסף עם רוסיה וארצות הברית, שיעסוק בהוצאת הכוחות האיראניים מסוריה.

הפופולריים