גורמים בלשכת רה"מ: מסתמנת פגישה בקרוב בין נתניהו ופוטין ברוסיה

גורמים בלשכת רה"מ: מסתמנת פגישה עם פוטין

שבועיים לפני הבחירות, הודיעו בלשכתו של ראש הממשלה שהוא צפוי להיפגש עם נשיא רוסיה - בשבוע הבא בסוצ'י. נסיעת נתניהו להודו בוטלה בשל אילוצי לו"ז
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו וולדימיר פוטין
צילום: צילום: פלאש 90

שבועיים לפני הבחירות, גורמים בלשכת ראש הממשלה הודיעו היום (רביעי) כי מסתמנת פגישה בין בנימין נתניהו לנשיא רוסיה ולדימיר פוטין בסוצ'י בשבוע הבא. אתמול יצאה הודעה מלשכתו של ראש הממשלה שהנסיעה להודו בוטלה בפעם השנייה בשל אילוצי לוחות זמנים. עוד נמסר בהודעה כי הפגישה בין נתניהו לעמיתו ההודי נרנדרה מודי תתקיים לאחר הבחירות.

בתוך כך, אתמול פורסם כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מעוניין לארגן מפגש פסגה נוסף עם רוסיה וארצות הברית, שידון בהוצאת הכוחות האיראניים מסוריה. מבחינת נתניהו, למפגש כזה יש ערך אלקטורלי, אך ייתכן שבסופו של דבר זה יתקיים בדרג נמוך יחסית, כך פורסם בחדשות הערב בכאן 11. 


עם זאת, ברוסיה פחות נלהבים מהתכנון - גורמים רוסים אמרו לכאן חדשות כי הם מוכנים לדון בבקשה לפסגה רק אחרי שייושמו ההבנות הקודמות בין הצדדים שהושגו במפגש בחודש יוני. ברוסיה לא מרוצים מהמשך הפעילות ההתקפית הישראלית בתקופה האחרונה, בין היתר בסוריה ובלבנון - שעלולה להביא להסלמה נרחבת.

הפופולריים