פייגלין: נתניהו הציע להפוך את הקנאביס לתרופת מרשם

פייגלין: רה"מ הציע להפוך קנאביס לתרופת מרשם

גורמים המעורבים במשא ומתן אומרים כי בתמורה לפרישתו מההתמודות בבחירות, הציע ראש הממשלה לפייגלין תפקיד שר, ותיתכן קונסטלציה משפטית שתאפשר כיסוי חלק מחובות הקמפיין של מפלגת זהות
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר מפלגת זהות משה פייגלין
צילום: משה פייגלין, זהות

ראש הממשלה בנימין נתניהו הציע להפוך את הקנאביס לתרופת מרשם, כך אומר יו"ר זהות משה פייגלין שנפגש היום (רביעי) עם נתניהו בירושלים במסגרת המגעים ביניהם. עוד אומרים גורמים המעורבים במשא ומתן כי בתמורה לפרישתו מההתמודות בבחירות, הציע ראש הממשלה לפייגלין תפקיד שר, ותיתכן קונסטלציה משפטית שתאפשר כיסוי חלק מחובות הקמפיין של מפלגת זהות.


פייגלין כבר הבטיח שיאשר כל הסכם במשאל בין מתפקדי המפלגה, וכעת יש לא מעט חברי זהות שמתנגדים בתוקף לפרישה בתנאים שהוצעו. אלו יכולים לסכל את תוכניותיו של פייגלין אם יחליט לפרוש.

לאחר הפגישה היום עם ראש הממשלה, שנמשכה שעות, הודיע יו"ר מפלגת זהות כי יש התקדמות בנושא ביטול רפורמת הקנאביס, וכי בעקבות זאת הוא שוקל את הסרת מועמדות המפלגה לכנסת. "מדובר בהצלת חיים", כתב פייגלין בהודעתו.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

מהליכוד נמסר: "ראש הממשלה משקיע מאמצים אדירים במטרה למנוע בזבוז קולות בימין. יש התקדמות משמעותית בין הליכוד לפייגלין וזהות. עדיין לא הושג הסכם וכשיושג - נפרסם אותו".

הפופולריים