לפיד לגנץ: הפסק שיתוף הפעולה עם חברת החקירות לאלתר

לפיד לגנץ: הפסק שיתוף הפעולה עם חברת החקירות

בסביבת גנץ אומרים: "החקירה תימשך כרגיל עד לאחר הבחירות. היא הביאה עד עכשיו תועלת גדולה למפלגה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ ויאיר לפיד
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מספר שתיים בכחול לבן יאיר לפיד פנה ליו"ר המפלגה בני גנץ בדרישה להפסיק את שיתוף הפעולה עם חברת החקירות לאלתר. כך פורסם הערב (רביעי) בחדשות הערב בכאן 11. הדרישה של לפיד באה בעקבות הפרסומים והמבוכה שנוצרה סביב חקירת ההדלפות בכחול לבן.


גורם ביש עתיד התייחס לנושא ואמר כי "חקירת ההדלפות הביאה לנזק גדול יותר מהתועלת ופגעה משמעותית במפלגה". בסביבתו של גנץ אמרו הערב בהתייחס לדרישה של לפיד: "החקירה תימשך כרגיל עד לאחר הבחירות והיא הביאה עד עכשיו תועלת גדולה למפלגה".


מוקדם יותר היום, גנץ הכחיש כי יש בידיו מידע על זהות חבר הכנסת מרשימתו שהדליף פרטים מישיבות כחול לבן: "אין לי ולאף אחד בכחול לבן מידע על חבר כנסת מהרשימה הקשור בהדלפות. יש גורמים במערכת הפוליטית שחוששים מכחול לבן ויתכן שהם פועלים בעניין הזה. נזכיר לכולנו שהחשודים היחידים יושבים בממשלת נתניהו. הם, והעומד בראשם", אמר גנץ.


בתחילת השבוע בישיבת סיעה סגורה של כחול לבן היו"ר גנץ עדכן לראשונה את חברי מפלגתו בתוכנית לאיתור ההדלפות, ניסה להרגיע את הרוחות ואמר: ״אף אחד מכם לא חשוד בכלום״. הוא הוסיף: ״לקחתי חברת אבטחת מידע, היא נועדה לשמור עלינו שלא ייקרו דברים כמו שהיו בפעם הקודמת ושלא יהיו הדלפות כמו אז". מספר ארבע ברשימה, גבי אשכנזי הצטרף לגנץ ואמר: ״אני מבין לגמרי את המהלך״.

הפופולריים