ישראל ביתנו וכחול לבן חתמו על הסכם עודפים

ישראל ביתנו וכחול לבן חתמו על הסכם עודפים
כפי שפורסם בכאן חדשות - ההסכם הוגש לוועדת הבחירות המרכזית. מישראל ביתנו נמסר: "הסכם העודפים הוא עניין טכני בלבד". הליכוד: "יצא המרצע מן השק"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו, גנץ וליברמן
צילום: פלאש 90

כפי שפורסם בכאן חדשות בתחילת השבוע - ישראל ביתנו וכחול לבן חתמו היום (שלישי) על הסכם עודפים. ההסכם הועבר לבחינת ועדת הבחירות המרכזית. מישראל ביתנו נמסר כי מדובר בעניין טכני בלבד ותקפו את המבקרים: "כל אלו שהחליטו להיכנע לטרור מרצועת עזה ומשלמים דמי פרוטקשן לחמאס, אינם רשאים לדבר בשם הימין ואינם נמנים עם המחנה הלאומי בישראל". 

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

מהליכוד נמסר בתגובה לחתימת ההסכם: "יצא המרצע מן השק. ליברמן חתם הסכם עודפים עם לפיד וגנץ, זאת אחרי שהצהיר בגלוי שיתמוך בגנץ ולפיד לראשות הממשלה. מי שרוצה את נתניהו כראש הממשלה חייב להצביע רק לליכוד". 

בתחילת השבוע טענו בכירים בכחול לבן כי צפוי להיחתם הסכם עודפים עם ישראל ביתנו. יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן אמר בתגובה בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב כי אינו רואה שום בעיה בחתימת ההסכם.

נוסף על כך, אמר ליברמן כי יתמוך רק במועמד שיתחייב בבחירות הקרובות להרכיב ממשלת אחדות רחבה: "הראשון שיתחייב על ממשלת אחדות – נתמוך בו. לא ניכנס לשום ממשלה צרה, לא של נתניהו ולא של גנץ". 

הפופולריים