נתניהו מתחייב: לא נלך לממשלת אחדות

נתניהו מתחייב: לא נלך לממשלת אחדות
במאמר לישראל היום, עיתון המזוהה עם ראש הממשלה, התחייב להקים ממשלת ימין. יאיר לפיד בתגובה: "נתניהו אולי נגד אחדות, אבל הח"כים הבכירים שלו בעד לגמרי. מדברים איתנו כל יום"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתניהו בישיבת הקבינט, יוני 2019
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו התחייב הבוקר (רביעי) שלא ישב בממשלת אחדות לאחר הבחירות. במאמר שפורסם בעיתון ישראל היום, העיתון המזוהה איתו, כתב ראש הממשלה כי הוא יקים "ממשלת ימין חזקה". הדברים מגיעים על רקע דבריו של יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, שהצהיר פעם אחר פעם שיפעל להקמת ממשלת אחדות, וכי לא יצטרף לממשלת ימין צרה. 

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

"ההתחייבות שלי ברורה - להקים אחרי הבחירות ממשלת ימין חזקה, שתמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים ותשמור על ביטחון אזרחי ישראל", כתב נתניהו. "זאת המחויבות שלי למצביעי הליכוד. לא תהיה ממשלת אחדות".

מספר 2 בכחול לבן יאיר לפיד הגיב לדברים, ובציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב: "נתניהו אולי נגד אחדות, אבל הח"כים הבכירים שלו בעד לגמרי. מדברים איתנו כל יום. אם הוא יפסיד לנו בבחירות אפילו במנדט אחד, המרד בליכוד יתחיל".

חבר מפלגתו של לפיד, יועז הנדל, הוסיף בציוץ משלו: "זו הכותרת בישראל היום ערב תשעה באב. זה המצע של מפלגת נאמנות לביבי. 'לא לאחדות'".

הפופולריים