גנץ בביקורת מרומזת ללפיד: "צריך לאמץ סגנון שונה מזה של נתניהו"

רמז ללפיד? גנץ: "צריך סגנון שונה מנתניהו"

לאחר הסרטון נגד החרדים שהוציא מספר 2 בסיעתו, יו"ר כחול לבן כתב בטוויטר: "בימים בהם אנו זוכרים שחורבן בית המקדש נבע משנאת חינם, אנו צריכים להרבות באהבת חינם"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ ויאיר לפיד
צילום: צילום: תומר נויברג, פלאש 90

אחרי הסרטון נגד החרדים והדתיים שפרסם אתמול יאיר לפיד ועורר סערה, יו"ר כחול לבן בני גנץ כתב היום (שני) בחשבונו בטוויטר ביקורת מרומזת למספר 2 בסיעתו. "בימים בהם אנו זוכרים שחורבן בית המקדש נבע משנאת חינם, אנו צריכים לאמץ סגנון שונה מזה של נתניהו ולהרבות באהבת חינם", כתב גנץ.


יו"ר כחול לבן הוסיף כי "עוצמתה של החברה בישראל טמונה באחדותה על כל חלקיה - חילונים כדתיים, יהודים ושאינם יהודים, שמאל וימין. זו הדרך הראויה למנהיגות ישראלית בעת הזו. מנהיגות ששמה את ישראל לפני הכל".

יעלון: "נפלט ללפיד"

גם חבר הכנסת משה יעלון הגיב לסרטון ואמר בריאיון לגלי צה"ל: "זה לא הסגנון שלי ושל גנץ. נפלט ללפיד משהו שנצטרך לברר בינינו, אנחנו לא בעד שיח שנאה".

הבוקר (שני) תקף סגן שר הבריאות יעקב ליצמן את אנשי ישראל ביתנו וכחול לבן וטען בכאן רשת ב שהקמפיינים שלהם נגד החרדים אנטישמיים. בריאיון לתוכנית "קלמן ליברמן" אמר: "הקמפיינים של איווט ולפיד אנטישמיים, אנחנו תומכים אך ורק בנתניהו. אם לפיד יהיה בממשלה לא נשב בה". לדבריו, "קמפיין השנאה וההסתה של יאיר לפיד מהווה שיא חדש של אנטישמיות. מדובר בחציית קו אדום המזכיר תקופות אפלות שבהן הוצגו יהודים כרודפי בצע והואשמו בהשתלטות על הקופה הציבורית. כשניערתי את בגדיי מעל דוכן הכנסת אחרי שלפיד נגע בי, היו שאמרו לי שזה מוגזם. היום כולם מבינים שלפיד נותר אותו לפיד שכל עיסוקו בהפצת רעל של שנאה ושיטנה בין האוכלוסיות והמגזרים".

הפופולריים