"לא אופציה": ליברמן לא פסל רוטציה בראשות הממשלה וחזר בו

"לא אופציה": ליברמן לא פסל רוטציה וחזר בו
בישראל ביתנו הבהירו: "לא קיימת שום אופציה לרוטציה עם נתניהו". ליברמן ציין כי הממשלה שהוא רואה לנגד עיניו כוללת את ישראל ביתנו, את הליכוד ואת כחול לבן
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן באירוע שבתרבות במודיעין, 03.08.19
צילום: צילום מסך

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן השתתף היום (שבת) באירוע "שבת תרבות" במודיעין ואמר כי אינו פוסל אפשרות של רוטציה בראשות הממשלה. ליברמן הבהיר כי הוא אינו אובססיבי להיות בראשות הממשלה. "זאת אופציה", אמר. בישראל ביתנו הבהירו אחרי הדברים כי "לא קיימת שום אופציה לרוטציה עם נתניהו".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

עוד מסרו במפלגה כי "כל המאמץ הוא להקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה, הרבה פחות מעניין מי יהיה ראש הממשלה". ליברמן הוסיף באירוע כי הממשלה שהוא רואה לנגד עיניו כוללת את ישראל ביתנו, את הליכוד ואת כחול לבן. "כל ממשלה צרה קטנה תהיה צרה לישראל ההכרעה האמיתית בבחירות היא לא בין גנץ לביבי, אלא בין ישראל של ישראל ביתנו לבין ישראל של סמוטריץ'".

בליכוד הגיבו לדברי ליברמן: "הדברים הם מסך עשן כדי להסיט את דעת הקהל מכך שליברמן נתפס לפני שבוע מנחה פעילים 'ללכת על הראש של נתניהו', ומכוונתו להמליץ על לפיד וגנץ לראשות הממשלה". במפלגה של ראש הממשלה בנימין נתניהו טענו כי ראש סיעת ישראל ביתנו בנתניה פרסם הנחייה של ליברמן לפיה ״אין להתעסק בשום דבר אחר מלבד לתקוף את נתניהו".


חבר הכנסת משה יעלון מכחול לבן עקץ באירוע "שבת תרבות" ברמת גן את ליברמן ואמר כי במפלגתו לא זקוקים לעצתו. "אנחנו לא מחרימים אף אחד. אנחנו אומרים אחדות מהרגע הראשון. אמרנו שנרים טלפון לליכוד לממשלת אחדות, זה הבסיס האיתן כדי לא לאפשר למפלגות קטנות לסחוט אותנו. אנחנו לא זקוקים לעצה של ליברמן בעניין", אמר יעלון.

הפופולריים