מפלגת בל"ד הצטרפה לרשימה המשותפת

מפלגת בל"ד הצטרפה לרשימה המשותפת
ח"כ איימן עודה יו"ר הרשימה בירך על המהלך: "רשימה משותפת גדולה תשפיע יותר מתמיד למען כל האוכלוסיות המוחלשות, סיום הכיבוש וחברה שוויונית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הכרזה על חזרת הרשימה המשותפת איימן עודה נצרת 27.7
צילום: צילום: דוברות חדש

מפלגת בל"ד הודיעה הערב (ראשון) על הצטרפותה לרשימה המשותפת. ח"כ איימן עודה יו"ר הרשימה בירך על המהלך: "רשימה משותפת גדולה תשפיע יותר מתמיד למען כל האוכלוסיות המוחלשות, סיום הכיבוש וחברה שוויונית".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

במקביל גם יוסף ג'אברין מסיעת חד"ש בירך וצייץ בחשבון הטוויטר שלו: "אני שמח על הצטרפות בל״ד למשותפת ומברך על כך. מהלילה מתחילים כולנו את המסע להצלחת הרשימה ולהגדלת כוחנו בכנסת, מסע שיסייע בהפלת הימין המתנחלי והגזעני. מעכשיו תתרגלו: הרשימה המשותפת - חד״ש, רע״ם, בל״ד, תע״ל".

ח"כ עופר כסיף בירך גם הוא: "אני מברך את שותפינו מבל"ד על הצטרפותם לרשימה המשותפת. אני משוכנע שיחדיו, כל ארבעת המרכיבים, נשכיל לפעול בשיתוף פעולה הדוק ופרודוקטיבי נגד חוליי החברה (הכיבוש, הגזענות, ההפליה, האלימות) ולמען שוויון, דמוקרטיה וצדק לכולם - ערבים ויהודים גם יחד".

הצטרפותה של בל"ד הגיעה אחרי שאתמול יו"ר חד"ש איימן עודה הכריז כי המפלגות חד"ש, רע"ם ותע"ל ירוצו יחדיו ברשימה המשותפת בבחירות הקרובות: "אנחנו חוזרים לפוליטיקה חזקים מול פוליטיקה של הפרד ומשול. נשים את כל משקלנו להפיל את שלטונו של בנימין נתניהו. אנחנו לבד לא יכולים - אבל בלעדינו זה בלתי אפשרי".

הפופולריים