ח"כ רועי פולקמן מוותר על מקומו ברשימת הליכוד-כולנו

רועי פולקמן מוותר על מקומו בליכוד-כולנו

פולקמן, ממפלגת כולנו בראשות כחלון, כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "את שאיפתי לעשות ולתרום לא מיציתי, ואני משוכנע שאמצא את דרכי לעשייה למען הציבור גם בעתיד"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רועי פולקמן
צילום: צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ רועי פולקמן הודיע היום (ראשון) כי הוא מוותר על מקומו ברשימת הליכוד-כולנו לכנסת הבאה, זאת לאחר שבית המשפט העליון אישר את מיזוגה של מפלגת כולנו בראשות כחלון לתוך הליכוד.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

פולקמן כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "מיד לאחר פיזור הכנסת והסיכום הראשוני בין הליכוד וכולנו על ריצה משותפת, שקלתי להודיע שאין בכוונתי להשתלב ברשימת הליכוד לכנסת ה-22. זאת למרות המקום שהוצע לי ברשימה. התבקשתי מצד חבריי למפלגה לא למהר לקבל החלטות, וכך עשיתי. המתנתי לראות שאכן הדבר מנוי וגמור ומה יהיו המשמעויות".

היום אושר לשתי המפלגות לרוץ יחד ברשימה משותפת. פולקמן הוסיף וכתב: "לפיכך הודעתי ליו"ר מפלגתי שאני מוותר על מקומי ברשימה לכנסת ה-22. את שאיפתי לעשות ולתרום לא מיציתי ואני משוכנע שאמצא את דרכי לעשייה למען הציבור גם בעתיד".

ככל הנראה, מי שתתפוס את המקום ה-35 ברשימה במקומו של פולקמן היא חברת הכנסת לשעבר טלי פלוסקוב מכולנו. פלוסקוב עלתה לישראל בשנות ה-90 מברית המועצות, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובין השנים 2015-2010 כיהנה כראש עיריית ערד.

כך נשמע רועי פולקמן לפני הבחירות באפריל: 

הפופולריים