ברק מגיב על פרשת המיליארדר הפדופיל: "עלילת דם שקרית וחסרת בסיס"

ברק מגיב על הפרשות האחרונות: עלילת דם מתועבת

יו"ר ישראל דמוקרטית הגיב לפרסומים בנוגע לקשריו עם אפשטיין ואמר ש"הדברים הם שקר וכזב" ואמר שניתק איתו קשר. לדבריו: "מי שמפריע לנתניהו להיות בשלטון הופך למטרה להסתה". הוא קרא לאיחוד עם העבודה ומרצ
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אהוד ברק בכנס בחירות בכולי עלמא, יולי 2019/
צילום:

יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק התייחס הערב (רביעי) באירוע בחירות ב"כולי עלמא" בתל אביב, לפרשת קשריו עם ג'פרי אפשטיין, ואמר שמדובר בשקרים. הוא הדגיש: "נעשה בישראל ב-24 השעות האחרונות, מעשה נבלה. עלילת דם מתועבת, שקרית וחסרת כל בסיס". 

על קשריו עם אפשטיין הוסיף ראש הממשלה לשעבר: "המעשים המיוחסים עתה לאפשטיין הם מתועבים, מעוררי זעזוע וסלידה בכל בן תרבות. אם יורשע בהם הוא צריך להיות בכלא - לשנים. אלה מעשים המנוגדים לכל מה שאני, ומעולם לא היה לי חלק בהם. הנחיתי את עורכי דיני להוציא חברות שהוא קשור אליהן מהשקעותיהן בחברות שאני קשור בהן, ולהגיש תביעת דיבה כנגד העיתון המכפיש מאתמול. חשבתי שלאפשטיין הייתה מעידה חד פעמית. משהסתבר אחרת - אני מסיק מסקנות ומנתק כל קשר איתו". 

ברק תקף את נתניהו ואמר: "אנחנו חיים באווירה מורעלת, בה כל מי שמפריע לנתניהו וקיצוניו להגיע ולהיות בשלטון, הופך למטרה להסתה, לשקרים, הופך ל'בוגד' וגרוע מזה. מסע ההסתה והשקרים הנוכחי רק מחזק את נחישותי להעביר את הרע והמסית הזה, משליטה בארץ שלנו האהובה". 


"העובדה שתחת נתניהו, עברין מין שהורחק לצמיתות מהשרות הציבורי, ממשיך להיות מקורבו הקרוב ביותר ומרכיב. הממשלות שלו - חרפה היא", הוסיף לתקוף את נתניהו. "העובדה שתחת נתניהו, זנאי ומסית כבנו, זוכה להגנה ציבורית, לחיי פרזיט ולאבטחת שב"כ צמודה - חרפה היא.הסיפור האמיתי של הבחירה שלפנינו הוא שמערכת ההסתה של משטר נתניהו, מאיימת להרוס את הדמוקרטיה". 

בסוף דבריו קרא ברק לאיחוד בגוש השמאל ואמר: "מכאן הערב אני קורא גם להנהגת העבודה ומרצ - בואו נשלב ידיים, בלי תנאים מוקדמים - כדי להבטיח את עתידה של ישראל. אתה יודע ביבי, אתה לא תשתנה. אבל גם אני לא. אתה תמשיך להפיץ עלי שקרים ואני אמשיך להגיד עליך את האמת". 


על פי הנטען במגזין הבריטי, ביום שבו צולמו התמונות נכנסו אל ביתו של אפשטין נשים צעירות. בריאיון ל"דיילי ביסט" האמריקני שפורסם שלשום, אמר ברק כי נפגש עם אפשטין עשרות פעמים במהלך 17 שנות היכרותם, ואף ביקר בדירות שלו. יחד עם זאת, הכחיש שאי פעם ראה את אפשטין בחברת נשים או נערות, והוסיף כי מעולם לא הלך למסיבות שארגן המיליארדר.

יאיר נתניהו הגיב לדבריו של ברק: "העובדה שברק מביא איתו אבטחת שב"כ על חשבון הציבור, לאי הפדופיליה של אפשטיין בקריביים, כפי שהודה בראיון לפני יומיים ל״דיילי ביסט״, למרות שעברו 20 שנה מאז כיהן במשך כשנה בלבד כראש הממשלה הכושל ביותר של מדינת ישראל- היא החרפה. ברק תתבייש לך. תרח זקן,שיכור מוויסקי, וכנראה דמנטי שכמוך". 

מהליכוד נמסר בתגובה לדבריו של ברק: "גם השקר הזה של אהוד ברק לא ימלט אותו מלהשיב לאזרחי ישראל על השאלה: מה עשה בביתו של שותפו וחברו הפדופיל המורשע ג׳פרי אפשטיין ועל מה ולמה קיבל מהקרן שלו 2.3 מיליון דולר על מחקר שלא היה ולא נברא". 

הפופולריים